Wykrywacz pluskiew + kamera szpiegowska + urządzenia GPS z sygnałem GSM 2G/3G/4G/5G

Kod produktu: 09-108 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 833,35 zł
Cena z VAT 1 000,00 zł
- +

Opis produktu Wykrywacz pluskiew + kamera szpiegowska + urządzenia GPS z sygnałem GSM 2G/3G/4G/5G

Ręczny wykrywacz błędów + wyszukiwarka kamer szpiegowskich + urządzenia GPS z sygnałem GSM 2G/3G/4G/5G/LTE. Wysoce czuły przenośny wykrywacz. Posiada wbudowany akumulator o pojemności 1600mAh o żywotności do 35 godzin . Może wychwytywać pola magnetyczne i fale elektromagnetyczne - odkryjesz ukryte kamery wifi, lokalizatory GPS, urządzenia podsłuchowe czy urządzenia z sygnałem GSM . Jego oryginalna cyfrowa technologia wykrywania pola magnetycznego może skutecznie wykrywać słabe sygnały pola magnetycznego. Odległość wykrywania pomiaru pola magnetycznego wynosi do 200 mm. Pakiet zawiera również praktyczną lampkę LED z regulowaną gęsią szyją.

Przenośny wykrywacz urządzeń szpiegowskich (podsłuch, kamery, urządzenie gsm).

Przenośne urządzenie szpiegowskie (podsłuch, kamery, urządzenie GSM) ręczny wykrywacz

Ten detektor służy do ochrony prywatności. Jest łatwy w użyciu i szybko znajdziesz ukryty obiektyw kamery Wi-Fi i wyśledzisz sygnał ukrytych kamer i urządzeń podsłuchowych. Wykrywa lokalizator GPS w Twoim samochodzie i śledzi źródło sygnału Wi-Fi i GSM . Detektor posiada wbudowany akumulator, który ładuje się za pomocą kabla USB. Wykrywacz jest lekki, więc możesz go zabrać ze sobą wszędzie, czy to w podróż służbową, czy na wakacje - zabezpiecz swoją prywatność przed niechcianą inwigilacją.

Bezprzewodowa magnetyczna kamera wykrywająca pluskwy

Z pewnością znajdzie zastosowanie w hotelach, pensjonatach, biurach, przebieralniach, publicznych toaletach, siłowniach itp. Kamery szpiegowskie można ukryć w najróżniejszych przedmiotach, np. w żarówce, czujniku dymu, zegarze ściennym, lampie, telewizorze, budzik, stacja pogodowa, głośnik, długopis, pęk kluczy, okulary lub inne przedmioty. Dzięki temu urządzeniu możesz skutecznie zapobiegać podsłuchiwaniu, potajemnemu filmowaniu i niewłaściwemu wykorzystywaniu danych osobowych. Detektor z pewnością docenią osoby, które często korzystają z kart bankowych, często podróżują i nocują w hotelach, piękne kobiety chroniące swoją prywatność przed paparazzi. Możesz go również wykorzystać na spotkania biznesowe, tajne spotkania, egzaminy i rozmowy kwalifikacyjne.

ręczne użycie wykrywacza błędów

Detektor posiada sygnalizację świetlną i dźwiękową , dzięki której szybko wykryjesz urządzenie szpiegowskie. Łatwo i szybko odnajdziesz lokalizator GPS ukryty w samochodzie . Dzięki regulowanemu pokrętłu możesz ustawić czułość detekcji.

szpieg wykrywacz gps w samochodowym urządzeniu ręcznym


Dane techniczne:

Zakres częstotliwości: 1 MHz-2,8 GHz
Zakres dynamiki wykrywania:> 72Db
Czułość: 0,030,03 mv
Zasięg wykrywania: przy 2,4GHz 15m2; przy 1,2 GHz 26 m2; sygnał komórkowy GSM/2G/3G/4G 5-25m2
Detekcja magnetyczna: 50mm-300mm
Wskazanie: diody LED i sygnały dźwiękowe
Zasilanie: akumulator litowy 3,7V o pojemności 1600mAH
Zewnętrzne światło LED: tak
Prąd roboczy: 45-75mA
Wytrzymałość: do 20-35 godzin
Materiał: ABS
Waga: 275g
Wymiary: 380x12x10mm

Zawartość Paczki:

1x detektor
1x światło LED z elastyczną szyjką
1x kabel ładujący USB/DC
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty