Szpiegowska słuchawka bluetooth + ultra mocny wzmacniacz 7 W + mikrofon

Kod produktu: 09-040 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 791,65 zł
Cena z VAT 950,00 zł
- +

Opis produktu Szpiegowska słuchawka bluetooth + ultra mocny wzmacniacz 7 W + mikrofon

Szpiegowska słuchawka bluetooth + ultra mocny wzmacniacz 7W + mikrofon to najnowsza niewidoczna słuchawka z zewnętrznym czułym mikrofonem. Aktualnie TOP model na rynku słuchawek szpiegowskich !!! Niewidoczne słuchawki douszne - nano mini słuchawka szpiegowska + 7W wzmacniacz do celów bezpieczeństwa i studentów (egzaminy) to idealny mikrosłuchawki dla Ciebie.

Każdy zna sytuację w Twoim życiu, kiedy doceniłbyś, że ktoś mógłby Ci doradzić lub pomóc w trudnych sytuacjach i nikt o tym nie wiedział. Jest przeznaczony dla studentów podczas testów, egzaminów, handlowców podczas spotkań biznesowych oraz w innych sytuacjach. Ulepszona słuchawka szpiegowska to rewolucyjne urządzenie, które pozwala połączyć się z kimś zdalnie za pomocą telefonu komórkowego, ale nikt o tym nie wie. Aby sterować skrzynką Bluetooth wystarczy włożyć kartę SIM i włączyć urządzenie.

szpiegowska słuchawka ze wzmacniaczem 7W

Zawieś naszyjnik bluetooth na szyi , aby sparować urządzenie nadawcze ze słuchawkami i włóż mini słuchawki do ucha. Za pomocą ultra wydajnego wzmacniacza o mocy 7W sygnał przesyłany jest bezprzewodowo do odbiornika, gdzie sygnał zamieniany jest na głos. Naszyjnik posiada przedłużony kabel lepiej niż w poprzednim modelu, dzięki czemu całe urządzenie można bez problemu schować do kieszeni. Do komunikacji służy czuły mikrofon , który można przypiąć do ubrania. Po wywołaniu na karcie SIM urządzenie automatycznie odbiera połączenie i możesz rozpocząć komunikację.

szpiegowska słuchawka bluetooth z mikrofonem

Zalecamy klientom, aby nie kupowali tanich imitacji słabej jakości słuchawek szpiegowskich przez niezweryfikowanych sprzedawców.

Gwarancja na słuchawkę szpiegowską - 24 miesiące. Fachowe doradztwo i serwis.

Słuchawki szpiegowskie mają kształt dopasowany do błony bębenkowej - aby nie rzucały się w oczy. Wykonany jest z nietoksycznego materiału. Słuchawka szpiegowska na sprzedaż w doskonałej cenie, którą możesz kupić online w naszym e-sklepie. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź to, czego szukasz.

korzystanie ze słuchawek szpiegowskich

Najnowszy ulepszony model popularnej słuchawki szpiegowskiej. W porównaniu z poprzednim modelem ma ulepszony anatomiczny kształt, aby móc całkowicie uszczelnić ucho przed przedostawaniem się dźwięku do otoczenia. Słuchawka składa się z najnowszego czułego odbiornika (cewki), stabilnego mikrogłośnika o bardzo jasnym i czystym dźwięku ze zminimalizowanymi szumami. Słuchawka zasilana jest jedną miniaturową baterią guzikową. Słuchawkę można łatwo włożyć do kanału słuchowego. Na słuchawce zamocowany jest przezroczysty haczyk, za pomocą którego można wyjąć słuchawkę z ucha. Dla jeszcze łatwiejszej obsługi słuchawki oferujemy w naszym sklepie internetowym pęsety magnetyczne. W zestawie bateria o żywotności do 7 godzin.

Cechy:

Profesjonalny design, doskonała jakość dźwięku
Ergonomiczna konstrukcja, wygodna obsługa
Żywotność baterii do 7 godzin
Prosta obsługa i odbieranie połączeń.
Obsługa zestawu głośnomówiącego do komunikacji dwukierunkowej.

Dane techniczne:

Pasmo przenoszenia: 180Hz-5600Hz
Współczynnik zniekształceń <2%
Wyjście: 115 dB
Optymalna wartość: 40 db
Czułość: <100 dB
Prąd roboczy: 0,65 mA
Hałas: 20 dB
Wzmacniacz: 7W
Czas rozmów na jednym ładowaniu: 12 godzin
Temperatura pracy: -10°C - 60°C
Typ baterii: SR416SW 337
Żywotność baterii: do 7h
Wymiary/waga: 13x6mm /0,5g
Rozmiar/waga opakowania: 52x42x14mm/0,8 g


Pakiet zawiera:

1x słuchawka szpiegowska
1x mikrofon z klipsem
1x pętla Bluetooth 7w do zawieszenia na szyi
1x kabel USB
1x zasilacz
1x bateria
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty