Podwójna kamera samochodowa 3G WiFi + śledzenie na żywo GPS - PROFIO X1

Kod produktu: 14-029 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 250,00 zł
Cena z VAT 1 500,00 zł
- +

Opis produktu Podwójna kamera samochodowa 3G WiFi + śledzenie na żywo GPS - PROFIO X1

Podwójna kamera samochodowa WiFi + śledzenie na żywo GPS - PROFIO X1 Tracking Cam X1 z funkcją 3G Hotspot. Śledzenie pojazdu na żywo przez GPS, a także obrazy z kamery na żywo w telefonie w czasie rzeczywistym. Ta unikalna kamera samochodowa jako pierwsza na świecie oferuje śledzenie pojazdów online przez GPS za pomocą aplikacji na telefon oraz podgląd „na żywo” z aktualnej jazdy.

Jest to kamera dwusamochodowa (przednia i wewnętrzna), w której przednia kamera ma rozdzielczość FULL HD 1920x1080px przy 30 klatkach na sekundę pod kątem 140 stopni i obsługuje 3G WiFi . Obrazy są przechowywane na obsługiwanej karcie pamięci micro SD o pojemności do 32 GB . Korpus aparatu wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na wysokie temperatury czy ekstremalne zimno .

Profio Tracking CAM X1 to doskonały i wyrafinowany sposób na zwiększenie bezpieczeństwa Twojego samochodu poprzez stały monitoring lub kompleksowe rozwiązanie dla firm do monitorowania parkowania ich pojazdów.

Po włożeniu karty SIM do kamery utworzy punkt dostępu 3G WiFi (musisz mieć aktywowane usługi transmisji danych na karcie SIM) i możesz cieszyć się surfowaniem po Internecie w dowolnym miejscu i czasie . Materiał wideo z kamery można oglądać na żywo za pomocą ogólnodostępnej aplikacji mobilnej ( obsługa Android/iOS ) o nazwie „ Car Matrix ”. Dzięki tej aplikacji możliwe jest również śledzenie online pozycji GPS pojazdu na mapie. Zestaw okablowania przeznaczony jest do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpieczników 12/24V , co pozwala na stałe zasilanie kamery samochodowej. Zaletą jest podwójny obiektyw , który umożliwia nagrywanie z przedniej lub tylnej kamery (wewnętrznej) wraz z dźwiękiem (można również wyłączyć nagrywanie dźwięku). Kamera wewnętrzna posiada noktowizor IR , który w nocy może oświetlić całą przestrzeń pojazdu.

Kamera samochodowa 3g z GPS - śledzenie przez aplikację

Dzięki aplikacji na telefonie komórkowym lub tablecie możesz połączyć się ze swoim pojazdem.
Mapa wyświetla swoją aktualną lokalizację wraz z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje również podgląd na żywo.

kamera samochodowa wifi z GPS - śledzenie na żywo za pośrednictwem aplikacji

Korzystaj z bezpłatnej usługi śledzenia GPS bezpośrednio za pośrednictwem interfejsu internetowego www.car-matrix.com

Nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania. Wszystko jest dostępne przez Internet z przeglądarki internetowej na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub telefonie komórkowym. Podstawową funkcją jest śledzenie pojazdu mechanicznego, czy to samochodu osobowego, czy ciężarowego. Jeśli pojazd jest online, zobaczysz jego aktualną lokalizację na mapie i będziesz mógł kontynuować śledzenie jego trasy. Jeśli jest w trybie offline, zostanie wyświetlona jego ostatnia znana lokalizacja. Każdy pojazd po rejestracji posiada własny numer identyfikacyjny, dzięki któremu można znaleźć zapisy jazdy w historii jazdy. Po uruchomieniu zarchiwizowanej jazdy możesz zobaczyć ruch na mapie. W szczegółowym harmonogramie możesz zobaczyć, o której godzinie i pod jakim adresem dokładnie znajdował się w tym momencie pojazd. Poszczególne przystanki pojazdu są oznaczone czerwoną flagą na mapie i zawierają informację jak długo pojazd był w tym miejscu zaparkowany. Z przejazdu możesz wyeksportować plik w formacie excel , w którym znajdziesz dokładny czas i lokalizację pojazdu.

Funkcja GEO FENCE umożliwia wysłanie powiadomienia e-mail o opuszczeniu zaznaczonego miejsca (jeśli kierowca pojazdu przypadkowo opuści zaplanowaną trasę)

kamera profio w samochodzie monitorującym na żywo pojazd przez GPS
Kliknij, aby powiększyć obraz

Bardzo ciekawa jest funkcja LISTEN & TALK, dzięki której można bezpośrednio słyszeć i rozmawiać z załogą samochodu przez wbudowane głośniki w kamerze

profesjonalna kamera samochodowa 3g

6-szklane soczewki w obiektywie

Materiały odporne na wysoką temperaturę, które są odporne na różne warunki jazdy. Sześciowarstwowe soczewki szklane zapewniają wysoką rozdzielczość ujęć z doskonałą równowagą kolorów do jazdy w dzień iw nocy.

Profio car dvr 6G szklany obiektyw

Jakość wideo FULL HD 1080

Kamera PROFIO Tracking Cam X1 zapewnia doskonałe możliwości obrazu. Strzały zostaną uchwycone z wielką wyrazistością. Wszystko uchwycone przez tę kamerę zostanie przeniesione do płynnych i niesamowitych filmów.

kamera samochodowa w pełnej rozdzielczości HD

Obsługa funkcji WDR

PROFIO Tracking Cam X1 obsługuje funkcję WDR. WDR to najnowocześniejsza technologia zastosowana w kamerze, niezależnie od tego, czy otoczenie jest zbyt jasne, czy ciemne, obraz z kamery jest zawsze wyraźny i jasny.
obsługa aparatu w technologii wdr

Pełne pokrycie 3 pasów z obiektywem szerokokątnym 140 °

Aby zredukować martwe punkty, PROFIO Tracking Cam X1 wykorzystuje szerokokątną szklaną soczewkę 140 °, która wygodnie rejestruje 3 pasy jazdy na drodze.
kamera śledząca profio szerokokątny zasięg 3 pasów

Inteligentny układ Mediatek

Profi Tracking Cam X1 jest wyposażony w wysokowydajny układ MTK6580, który zapewnia niskie zużycie energii, zapewniając jednocześnie szybką, wydajną i stabilną pracę kamery.

Profio camera mediatek inteligentny układ scalony

Szybki transfer danych 3G

Model kamery PROFIO Tracking Cam X1 obsługuje szybki transfer danych WCDMA 3G, który może osiągnąć prędkość do 7,2 MB/s. Transfer danych 3G jest prawie 43 razy szybszy niż przestarzała sieć 2G.
transfer danych z aparatu profio 3g

Wibracyjny alarm antykradzieżowy

Urządzenie przechodzi w tryb ochrony pojazdu po 5 minutach od zatrzymania silnika pojazdu. Jeśli czujniki kamery wykryją wibracje w pojeździe, włączy się alarm i powiadomi Cię powiadomieniem za pośrednictwem aplikacji na smartfona.

alarm wibracyjny kamery samochodowej profio

Nagrywanie w pętli

Nagrania wideo są zapisywane na włożonej karcie micro SD po 3 minutach. Gdy karta pamięci jest pełna, najstarsze rekordy zostaną zastąpione najnowszymi rekordami w celu przechwytywania rzeczywistych obrazów. Zapewnia to ciągłe nagrywanie w pętli.

nagrywanie z kamery profio w pętli

Wbudowany czujnik G

W przypadku hamowania awaryjnego lub zderzenia, G-Sensor ocenia taką sytuację jako poważną i rozpoczyna automatyczne zapisywanie nagrania. Następnie blokuje przechwycone wideo przed nadpisaniem, więc nie zostanie nadpisane, nawet jeśli karta pamięci SD jest pełna.

ochrona czujnika g-sensor kamery śledzącej profio

Dane techniczne:

Model: krzywka śledząca PROFIO X1
Procesor: czterordzeniowy ARM Cortex A7 1,3 GHz
System operacyjny: Android 5.1
Pamięć flash: eMMC Flash 8 GB
Pamięć RAM: DDR3L 1 GB Częstotliwość 533 MHz
GPS: GSM i WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA + (21Mbps) EDGE GPRS
Przedni aparat o rozdzielczości wideo: Full HD 1080p z 30 klatkami na sekundę, kodowanie H.264, regulowany kąt fotografowania FOV (D) 140 °
Kamera wewnętrzna o rozdzielczości wideo: 640 * 480 pikseli
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, częstotliwość 2,4 GHz, hotspot
Zdalne śledzenie: komputer i aplikacja - oprogramowanie komputerowe: www.car-matrix.com , aplikacja na telefon komórkowy: CarMatrix
Oglądanie na żywo: obie podwójne kamery za pośrednictwem aplikacji
Czujnik G: Tak
Mikrofon: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Obsługuje micro SD: do 32 GB
Zasilanie: 10V - 36V
Wymiary kamery: 85 (L) * 55 (W) * 50 (H) mm
Waga aparatu: 135 g
Temperatura pracy -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Pakiet zawiera:

1x kamera samochodowa PROFIO kamera śledząca X1
1x Zestaw okablowania do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpiecznikowej 12V/24V - (długość 2 metry)
1x uchwyt
1x etykieta samoprzylepna 3M
1x Instrukcja

Zawartość opakowania aparatu profio x1

profo elektronika Tracking Cam X1 to doskonały produkt nowej marki PROFIO ELECTRONICS , która ściśle specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji innowacyjnych kamer, które wnoszą nowy wymiar do ich codziennego użytku.

Komentarze

Inne produkty