LANGIE LT-52 elektroniczny tłumacz głosu online w 52 językach

Kod produktu: 11-259 Mam pytanie
Producent LANGIE
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 500,00 zł
Cena z VAT 1 800,00 zł
- +

Opis produktu LANGIE LT-52 elektroniczny tłumacz głosu online w 52 językach

Elektroniczny tłumacz głosu LANGIE LT-52 online/offline w 52 językach, w tym angielskim. Tłumacz słów, tekstów lub słów, za pomocą którego z łatwością przetłumaczysz co tylko chcesz. Podróżujesz i odkrywasz nowe miejsca? Potrzebujesz przetłumaczyć język? Na pewno pamiętasz nieprzyjemne sytuacje, które miały miejsce z powodu bariery językowej. Nigdy więcej! Ten tłumacz LANGIE, zawierający aż 52 niesamowite języki, ułatwi Ci komunikację za granicą.

Tłumacz głosowy LANGIE otworzy przed Tobą nowe możliwości na całym świecie! Przeznaczony jest dla wszystkich , zarówno dzieci jak i osób starszych , które docenią łatwość obsługi tłumacza. Tłumacz głosowy , który będzie z Tobą wszędzie. Tłumacz online LANGIE jest w naszym magazynie bezpośrednio do sprzedaży - cena, która jest więcej niż adekwatna do jego użycia.

To rewolucyjne urządzenie służy również jako odtwarzacz multimedialny dla filmów, zdjęć lub jako tłumacz grupowy (możesz sparować więcej tłumaczy LANGIE) - szczególnie nadaje się do wielu delegacji zagranicznych. Inną opcją dla Ciebie będzie możliwość nauki języka obcego - zaawansowanego oprogramowania do nauki. Masz więc do dyspozycji słownik tłumaczeń w 52 językach (nie tylko słownik angielskiego) i możesz tłumaczyć zdania lub inne teksty online/offline.

FILM PROMOCYJNY LANGIE

To REWOLUCJA W KOMUNIKACJI!!!
NAJLEPSZY DWUKIERUNKOWY TŁUMACZ GŁOSOWY NA ŚWIECIE

Langie Translator obsługuje 52 języki, a wszystko to w formie audio i naprawdę z niewiarygodną DOKŁADNOŚCIĄ TŁUMACZENIA!

Jak to właściwie działa?

Langie jest wyposażony we wbudowany 1" dotykowy ekran LCD oraz podwójny system wysokiej jakości głośników i mikrofonów. Langie posiada mikrofon i głośnik na przedniej ściance urządzenia, za pomocą których możesz wypowiadać komunikat w swoim własnym języku, a osoba obok Ciebie (obca osoba) natychmiast usłyszy tłumaczenie na swój język, a w zamian osoba zagraniczna może odpowiedzieć w swoim języku przez mikrofon i głośnik z tyłu urządzenia, a Ty od razu usłyszysz tłumaczenie w swoim języku.
jak działa tłumaczenie online langie
Jeśli chcesz przetłumaczyć jakiś tekst lub słowa na inny język, po prostu naciśnij i przytrzymaj niebieski przycisk mikrofonu i zwolnij go po zakończeniu wypowiadanej wiadomości (tekstu). W ciągu 1-2 sekund tłumacz przetłumaczy Twoją wiadomość w formie tekstu wyświetlanego na wyświetlaczu, a ta wiadomość będzie również dostępna w formie audio (ten język musi być obsługiwany). Jeśli chcesz przetłumaczyć to, co mówi druga osoba, po prostu naciśnij i przytrzymaj żółty przycisk mikrofonu i zwolnij go ponownie, gdy wiadomość się skończy. Cały proces jest niesamowicie prosty.
langie jak to działa

Bardzo praktyczna jest również funkcja tłumacza GRUPY iz pewnością znajdzie swoje zastosowanie w różnych delegacjach zagranicznych.

Wystarczy sparować dwóch lub więcej użytkowników LANGIE online przez Wi-Fi (abyś mógł komunikować się nawet z kimś, kto znajduje się na drugim końcu świata).

Tłumacz kieszonkowy może rozpoznać Twój głos, a następnie przetłumaczyć go w czasie rzeczywistym na wiele języków, dzięki czemu jest doskonałym narzędziem językowym w podróży, samokształceniu, robieniu zakupów lub w biznesie. Od razu tłumaczy Twoje słowa i sprawia, że ​​czujesz się tak, jakbyś bezpośrednio komunikował się z inną osobą. Dzięki praktycznej mini konstrukcji jest bardzo łatwy do przenoszenia , można go schować do kieszeni, torebki itp. Działa na bardzo prostej i intuicyjnej zasadzie . Wystarczy przytrzymać klawisz dotykowy na urządzeniu podczas wypowiadania słów, a następnie zwolnić, a urządzenie natychmiast przetłumaczy wymagane słowa.

Nie ma lepszego uczucia, jak podróżować po świecie bez stresu i komplikacji z 52 językami w kieszeni, dosłownie. Potrzebujesz np. tłumacza angielsko-hiszpańskiego? Nie ma problemu! Ten tłumacz tekstów i zdań z łatwością sobie z tym poradzi. Interesującą cechą jest również żywotność baterii, która wynosi do 5 dni w trybie czuwania/5 godzin ciągłej pracy.

Jak to działa wideo

Tutaj możesz spojrzeć na tabelę obsługiwanych języków tłumacza LANGIE.

Nie wszystkie języki mają dostępne tłumaczenie głosowe
(wszystkie języki tłumaczą frazy w formie tekstowej na wyświetlaczu LCD).

tłumacz języków langie

Tłumacz kieszonkowy w trybie offline bez połączenia z Internetem oferuje:

Obsługa multimediów - galeria zdjęć, cyfrowy dyktafon, odtwarzacz wideo i muzyki.
Funkcja edukacyjna - zawiera edukację głosową i obrazkową dla podstawowych języków. Dzięki temu możesz uczyć się języka, gdziekolwiek jesteś.
Wzmacniacz dźwięku - nagrywa, a następnie wzmacnia wypowiadane słowa, bardzo pomaga w komunikacji z osobami słabo słyszącymi.

Jeśli sparujesz tłumacza kieszonkowego z Wi-Fi, uzyskasz kilka interesujących funkcji:

Wyszukiwanie głosowe obrazów — rozpoznaje Twój głos, a następnie wyszukuje żądaną rzecz w postaci obrazu.
Tłumacz grupowy — dołącz do rozmowy grupowej z osobami posługującymi się różnymi językami.

tłumaczenie przez langie Tłumacz głosowy w 52 językach
Rozpoznaje Twój głos, a następnie tłumaczy go na wiele języków. Aby uzyskać lepsze rozpoznawanie słów, wymagane jest połączenie internetowe Wi-Fi.
wyszukiwanie głosowe obrazów Wyszukiwanie głosowe obrazów
Rozpoznaje Twój głos, a następnie wyszukuje żądany obraz. Wymagane jest połączenie internetowe Wi-Fi.
tłumacz grupowy - tłumacz grupowy Tłumacz grupowy
Łączność online umożliwia konwersacje grupowe z osobami w różnych językach. Wymagane jest połączenie internetowe Wi-Fi.
tłumaczenie offline przez langie Tłumacz słów bez połączenia online
Rozpoznaje Twój głos i może tłumaczyć krótkie frazy lub proste słowa w oparciu o wbudowany algorytm używany do zrozumiałych tłumaczeń. Obsługuje tylko 12 języków świata.
nauka języków langie Opcja samouczenia bez połączenia online
Dzięki wbudowanemu oprogramowaniu bardzo szybko i sprawnie nauczysz się wybranego języka świata.

Cechy:

Natychmiastowe tłumaczenie w 52 językach
Czuły mikrofon z rozpoznawaniem głosu
Cyfrowy dyktafon
Odtwarzacz muzyki i wideo
Tłumaczenie online/offline
Żywotność baterii: 5 dni w trybie czuwania/5-8 godzin ciągłej pracy

Dane techniczne:

Procesor: czterordzeniowy ARM Cortex 1,3 GHz
LCD: ekran dotykowy 1,08" (27,5 mm)
Bateria: 3,7 V/2000 mAh
Wi-Fi 802.11b/g/n
Bluetooth: 4.0
Karta Micro SD: obsługa do 32 GB
USB: Micro USB 2.0
Wejście słuchawkowe - Jack 3,5mm
Wejście: 100V - 240V
Wyjście: 5V DC 1500mA
Wymiary: 48mm x 148mm x 17mm
Waga: 125g

Zawartość pakietu LANGIE:

1x tłumacz głosowy LANGIE
1x ładowarka USB
1x kabel USB
1x Słuchawki
1x futerał ochronny

zawartość pakietu LANGIE

Dlaczego lepiej mieć połączenie ONLINE niż tłumaczenie OFFLINE podczas korzystania z LANGIE?​

W każdym razie musisz zdać sobie sprawę, że każdy tryb tłumaczenia OFFLINE wszystkich tłumaczy zawiera tylko ograniczone słownictwo (tylko podstawowe), a tłumaczenie jest często niedokładne lub niezrozumiałe. Tryb ONLINE po podłączeniu do sieci WiFi zapewnia stałą aktualizację i korektę tłumaczenia , baza danych jest kilkakrotnie większa niż tłumaczenia offline dzięki czemu masz gwarancję, że tłumaczenie będzie jak najdokładniejsze i będziesz mógł komunikować się bez żadnych trudność. W przypadku połączenia Wi-Fi zalecamy utworzenie mobilnego punktu dostępowego HOT SPOT bezpośrednio z telefonu komórkowego (który zawsze będziesz mieć pod ręką).

Czy Langie potrafi naprawdę rzetelnie tłumaczyć?

LANGIE to zaawansowany produkt informatyczny najnowszej generacji . W celu uzyskania najlepszych wyników tłumaczenia współpracuje z 7 wyszukiwarkami internetowymi. Producent ma nawet ponad 20-letnie doświadczenie na rynku edukacji i tłumaczeń w różnych językach świata. LANGIE stale rozbudowuje i aktualizuje swoją bazę danych OTA bezpośrednio na Twoim urządzeniu, aby zapewnić najbardziej efektywne narzędzie kieszonkowe do tłumaczenia na inne języki w dzisiejszych czasach.

najlepszy tłumacz

Komentarze

Inne produkty