Kieszonkowy tłumacz na 72 języki i zdjęcie - DOSMONO T2

Kod produktu: 70-011 Mam pytanie
Producent DOSMON
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 333,35 zł
Cena z VAT 1 600,00 zł
- +

Opis produktu Kieszonkowy tłumacz na 72 języki i zdjęcie - DOSMONO T2

Kieszonkowy tłumacz na 72 języki + zdjęcie - Dosmono T2 z połączeniem Bluetooth/WiFi i 4G, z dużym kolorowym wyświetlaczem 3,7" może tłumaczyć mowę i zdjęcia. Inteligentny tłumacz przechwyconych tekstów na 28 języków. Elektroniczny tłumacz głosu jest wyposażony w kamerę i 3,7" ekran dotykowy . Kieszonkowy tłumacz może obsługiwać tłumaczenie głosowe w 72 językach, a w 28 językach może również tłumaczyć tekst (za pomocą sfotografowanych obrazów) . Jest to urządzenie wielofunkcyjne z elektronicznym dwukierunkowym tłumaczem , w skład którego wchodzi m.in. funkcja „naciśnij i mów” (naciśnij i mów na bazie Walkie-Talkie), przewodnik turystyczny, połączenie Bluetooth i WiFi, sieć 4G poprzez wbudowaną Karta SIM i wiele innych dodatkowych funkcji. Możesz zacząć tłumaczyć rozmowy z obcokrajowcami i wszystko inne, czego potrzebujesz do tłumaczenia. Koniec z tłumaczem lub przewodnikiem na wakacjach, ten elektroniczny tłumacz głosowy online jest dla Ciebie wystarczający.

Duży, kolorowy ekran dotykowy 3,7" zapewnia wygodne sterowanie różnymi funkcjami urządzenia. Tłumacz głosowy ma wbudowaną tylną kamerę 13 Mpx, aby uchwycić nie tylko wysokiej jakości obrazy, ale także przechwycić tekst w obcym języku, a także tłumacz następnie przetłumaczy go na wybrany język.

Następujące 28 języków jest obsługiwanych do tłumaczenia sfotografowanych zdań i tekstów: chiński (mandaryński), angielski (Stany Zjednoczone), arabski, duński (Dania), niemiecki (Niemcy), hiszpański (Hiszpania), fiński (Finlandia), włoski (Włochy), polski (Polska), portugalski (Portugalia), szwedzki (Szwecja), indonezyjski (Indonezja), czeski (Czechy), filipiński (Filipiny), chorwacki (Chorwacja), islandzki (Islandia), węgierski (Węgry), wietnamski (Wietnam), turecki (Turcja), grecki (Grecja), bułgarski (Bułgaria), ukraiński (Ukraina), hebrajski, tajski (Tajlandia), francuski (Francja), japoński (Japonia), koreański (Korea Południowa), rosyjski ( Rosja).

Najlepszy tłumacz do internetowych tłumaczeń zdań i tekstów - Dosmono T2.

Tłumacz kieszonkowy - Inteligentny tłumacz DOSMONO T2

tłumacz dosmono

Nie przestawaj już poznawać nowych krajów z powodu bariery językowej, pozostaw komunikację innowacyjnemu tłumaczowi.

Rewolucyjny tłumacz online nadaje się do codziennego użytku w życiu i pracy dzięki praktycznemu, lekkiemu i wysokiej jakości wzornictwu. Korzystając ze światowej klasy technologii tłumaczenia głosowego i usługi tłumaczenia w chmurze Microsoft Azure, współczynnik rozpoznawania tłumaczenia wynosi do 97% . Dzięki obsłudze 72 języków Twoje limity podróży będą nieograniczone i nie będziesz już musiał decydować, czy wyjechać za granicę, czy nie wyjeżdżać za granicę ze względu na barierę językową.
dosmono t2

Tłumacz zeskanowanych tekstów

Rękopisy, dokumenty, logotypy, napisy – tłumacz bez problemu tłumaczy to wszystko. Wystarczy zeskanować tekst, który chcesz przetłumaczyć, a wyświetlacz pokaże tłumaczenie na żądany język.

tłumacz mowy i zdjęć

Przewodnik wycieczkowy

Twoje urządzenie ma funkcję przewodnika, dzięki której nie zgubisz się w żadnym kraju. Zapewni ci wystarczającą ilość informacji o odwiedzanym kraju, aby poznać lokalną historię, geografię, klimat, kulturę, jedzenie i tak dalej.
Poleci również wskazówki dotyczące wycieczek, zajęć sportowych lub szlaków turystycznych. W tym urządzeniu znajdziesz również kalkulator do przeliczania walut i różnych jednostek miar.

tłumacz mowy

Globalna komunikacja językowa

W oparciu o globalny sygnał sieci 4G możesz stworzyć grupę do komunikacji między użytkownikami translatora DOSMONO. Wygenerujesz kod komunikacyjny, aby utworzyć prywatną grupę i będziesz mógł komunikować się ze znajomymi lub partnerami biznesowymi.
Dostępnych jest do 6 kanałów do komunikacji z wieloma użytkownikami w ich językach podczas spotkań biznesowych, podróży itp.

tłumacz zdjęć

Tłumacz cyfrowy obsługuje sieć 4G – karta SIM

Z tyłu urządzenia użyj dołączonej pęsety, aby wysunąć uchwyt karty Nano SIM.
Następnie włóż kartę SIM (ze złotym chipem do dołu) do uchwytu i ponownie włóż uchwyt do urządzenia.

tłumacz wifi

Bardzo długa żywotność baterii w trybie czuwania

Zintegrowana bateria tłumacza o pojemności 3300 mAh ładuje się w około 3 godziny, a następnie zapewnia czas pracy przez 8-10 godzin, w trybie czuwania do 72 godzin (3 dni).

Zintegrowany system tłumacza online obsługuje 72 języki

Angielski, chiński, arabski, duński, niemiecki, hiszpański, australijski, francuski, włoski, japoński, koreański, portugalski, rosyjski, wietnamski, tajski i wiele innych.

tłumacz mowy

Cechy:

PLUS Obsługa 72 języków do tłumaczenia głosowego
PLUS Obsługa 28 języków do tłumaczenia tekstów i obrazów
PLUS Ekran dotykowy 3,7"
PLUS Połączenie z siecią Bluetooth, WiFi i 4G
PLUS Wyjście audio 3,5 mm
PLUS Tłumacz zdjęć
PLUS Przewodnik wycieczkowy
PLUS Funkcja „Naciśnij, aby porozmawiać” między tłumaczami

Dane techniczne:

Model: T2
Wyświetlacz: 3,7" ekran dotykowy TFT LCD
Rozdzielczość wyświetlacza: 800x480
System operacyjny: Android
Ustawienia sieciowe: Bluetooth/WiFi/4G
Obsługa języków: 72 dla tłumaczenia głosowego
Wyjście audio: słuchawki 3,5 mm
Obsługiwane formaty: WAV, MP3, TXT
Pamięć RAM: 1 GB
Pamięć: 16 GB
Tylny aparat: 13 Mpx
Bateria: 3300 mAh
Czas pracy: do 3 dni
Ładowanie: micro USB
Kolor: czarny, pomarańczowy
Wymiary: 128 mm (długość) x 60 mm (szerokość) x 14 mm (grubość)
Waga: 144g

Zawartość Paczki:

1x wielofunkcyjny tłumacz
1x kabel Micro USB
1x pinceta
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty