Kamera z ładowarką USB FULL HD WiFi + nocna dioda LED IR

Kod produktu: 10-545 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 666,65 zł
Cena z VAT 800,00 zł
- +

Opis produktu Kamera z ładowarką USB FULL HD WiFi + nocna dioda LED IR

Ładowarka USB do kamery FULL HD do 220V z WiFi + IR nocna LED 6m + detekcja ruchu. Niepozorna kamera do ochrony domu. Tajna kamera Wi-Fi 2MP ukryta w przejściówce USB o rozdzielczości FULL HD 1080P . Szerokokątny obiektyw aparatu o kącie widzenia 90° jest dyskretnie zamaskowany w ładowarce. Kamera zasilana jest bezpośrednio z sieci 230V - nie wymaga doładowywania ani wymiany baterii. Sam adapter działa jako w pełni funkcjonalna ładowarka USB (5V/1A) do np. smartfona. Sterowanie kamerą odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej HDSmartIPC, która jest kompatybilna z systemami Android i iOS.

Nagranie z kamery przechowywane jest na karcie micro SD , która obsługuje do 128 GB. Kamera posiada silne światło IR do widzenia w nocy, które ma zasięg do 6 metrów i może nagrywać wideo nawet w całkowitej ciemności. Czuły obiektyw CMOS nagrywa wideo z dźwiękiem w rozdzielczości FULL HD 1920x1080 pikseli z szybkością 25 klatek na sekundę i jest skompresowany w formacie H.264. Obiektyw kamery jest pochylony w górę o 15° - do użytku ze zwykłymi gniazdkami elektrycznymi znajdującymi się na ziemi.

Ukryta kamera szpiegowska z ładowarką FULL HD w przejściówce USB

kamera szpiegowska wifi w adapterze ładowarki USB

Pakiet zawiera 4 różne rodzaje złącz sieciowych - dzięki czemu możesz używać tego urządzenia w dowolnym miejscu na świecie do monitorowania pokoju hotelowego podczas podróży.

adapter usb z kamerą - US EU AU UK

Dzięki połączeniu Wi-Fi możesz oglądać wideo z dźwiękiem w czasie rzeczywistym na swoim komputerze lub smartfonie. Kamera współpracuje z systemami operacyjnymi Windows i Mac na komputery PC oraz Android i iOS na telefony komórkowe. Po pobraniu darmowej aplikacji mobilnej HDSMARTIPC możesz sterować kamerą za pomocą telefonu. W aplikacji możesz dostosować jakość nagrywania, dźwięk, obracać i odwracać obraz i tak dalej. Możesz także ustawić wykrywanie ruchu, noktowizor i przeglądać zapisane nagrania w kamerze.

Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które może nagrywać wideo w czasie rzeczywistym lub robić zdjęcia oraz posiada funkcję wykrywania ruchu (w celu zaoszczędzenia miejsca na nośniku). Wszystkie dane są zapisywane na zewnętrznej pamięci karty micro SD do maksymalnego rozmiaru 128 GB do nagrywania długoterminowego (karta SD nie jest dołączona). Kamerę można podłączyć przez WiFi przez telefon lub tablet z systemem operacyjnym Android lub iOS. Jest to idealne narzędzie do monitoringu wnętrz.

Adapter działa jako w pełni funkcjonalna ładowarka USB (5V/1A) do ładowania telefonu lub tabletu

kamera szpiegowska - ładowarka z adapterem USB z kamerą wifi

Kamera transmituje "LIVE STREAM VIDEO" - wideo na żywo, które można oglądać przez Wi-Fi . Monitoring sieci P2P LAN jest możliwy do 50 metrów. Po połączeniu przez router Wi-Fi możesz oglądać obraz z kamery w dowolnym miejscu na świecie. Po wykryciu ruchu kamera wysyła powiadomienie e-mail.

Funkcja wykrywania ruchu - nagrywanie rozpocznie się dopiero po wykryciu ruchu w pomieszczeniu

ukryta kamera - ładowarka USB

Niepozorna kamera FULL HD ukryta w adapterze z noktowizorem znajdzie swoje zastosowanie w domu, biurze, klasie, sklepie, magazynie...

adapter usb z kamerą - noktowizor

Cechy:

plus Kamera ukryta w adapterze USB
plus Noktowizor do 6 metrów
plus Kąt widzenia: 90 °
plus Detekcja ruchu
plus Połączenie Wi-Fi - monitoring online - transmisja na żywo
plus Rozdzielczość wideo: 1920x1080 Full HD przy 25 fps z dźwiękiem


Specyfikacja:

Czujnik: CMOS 2MP
Kąt widzenia: 90 °
Rozdzielczość wideo: 1920x1080p
Klatki na sekundę: 25 kl/s
WiFi: tak
Skompresowany format: H.264
Wykrywanie ruchu: tak
Typ karty pamięci: karta micro SD do 128 GB, klasa 10
Aplikacja mobilna: tak, na Androida i iOS
Pobór prądu: 300mA /3,7V
Noktowizor: tak, dioda IR do 6 metrów
Systemy operacyjne na smartfony: Android i iOS
Oprogramowanie do odtwarzania: VLC/SMplayer
Zużycie pamięci podczas nagrywania wideo: 20MB/1min.
Użycie: wnętrze
Wejście USB: 5V/1A
Zasilanie: do sieci 230V

Zawartość Paczki:

1x Adapter (ładowarka) z aparatem
1x czytnik kart micro SD USB
4x Złącze do podłączenia do sieci w innych krajach
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty