Kamera z głośnikiem - Szpiegowski głośnik Bluetooth z kamerą FULL HD Wifi P2P + wykrywaniem ruchu

Kod produktu: 10-633 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 666,65 zł
Cena z VAT 800,00 zł
- +

Opis produktu Kamera z głośnikiem - Szpiegowski głośnik Bluetooth z kamerą FULL HD Wifi P2P + wykrywaniem ruchu

Kamera z głośnikiem - Głośnik Bluetooth z obrotową kamerą Wifi P2P FULL HD + wykrywanie ruchu + odtwarzacz muzyki. Ukryta kamera FULL HD1080P o szerokim kącie widzenia, możliwość zdalnego sterowania obrotem kamer o 180° . Ta ukryta kamera szpiegowska USB Wi-Fi z rozdzielczością audio / wideo FULL HD 1080p . Możesz zdalnie sterować obiektywem ukrytej kamery domowej za pomocą aplikacji na smartfonie (iOS/Android). Kamera bezpieczeństwa ma również wykrywanie ruchu.

Głośnik Bluetooth z obrotową kamerą FULL HD Wifi P2P


Głośnik z ukrytą kamerą . Ta kamera szpiegowska wygląda jak głośnik Bluetooth i jest całkowicie dyskretna. Ukryta kamera WiFi z transmisją internetową LIVE P2P ma inteligentne wykrywanie ruchu i powiadomienia push bezpośrednio na smartfonie. Po uruchomieniu wykrywania ruchu ta mała ukryta kamera wyśle wiadomość alarmową do Twojego urządzenia. Kiedy nie ma Cię w domu, ta kamera szpiegowska będzie doskonałą ukrytą kamerą bezpieczeństwa lub jako opiekunka do zajęć Twoich dzieci i ich bezpieczeństwa, lub jako pies stróżujący do monitorowania złodziei, osób starszych, zwierząt domowych w czasie rzeczywistym.

kamera z ukrytym głośnikiem inteligentne wykrywanie ruchu


Kamera szpiegowska WiFi z głośnikiem może transmitować na żywo, nagrywać filmy i robić zdjęcia zdalnie. Ukryta kamera z dźwiękiem automatycznie zapisuje wideo na karcie micro SD (brak w zestawie), z obsługą max. do 128 GB i nagrywanie w pętli. Kamery szpiegowskie z obsługą audio i wideo przeglądania online na wielu urządzeniach jednocześnie, możesz dzielić się wspaniałymi chwilami i doświadczeniami z rodziną i przyjaciółmi.

obracająca się kamera w głośniku o 240 stopni


Po podłączeniu telefonu komórkowego do głośnika przez bluetooth można odtwarzać muzykę . Aparat może nagrywać filmy zarówno podczas odtwarzania muzyki, jak i podczas ładowania. Urządzenie posiada funkcję nagrywania w pętli, co oznacza, że w przypadku zapełnienia karty pamięci automatycznie nadpisuje najstarszy plik. Gdy ruch zostanie aktywowany, ukryta kamera wyśle powiadomienia na Twój telefon komórkowy i automatycznie wykona zdjęcia i filmy zapisane na karcie SD, dzięki czemu nie przegapisz żadnej ważnej informacji. Mini kamera automatycznie wyjdzie z trybu detekcji ruchu i przejdzie w tryb oszczędzania energii, gdy nikogo nie będzie w pobliżu. Wbudowana bateria 3000 mAh zapewnia do 2 godzin pracy, ale można ją podłączyć do stałego zasilania z sieci poprzez adapter USB 5V i dzięki temu żywotność baterii nie jest ograniczona.

Działa również jako klasyczny głośnik bluetooth

kamera wifi w głośniku + odtwarzacz muzyki

Dane techniczne:

Rozdzielczość kamery 1080p
Czas ładowania ok. 5 godzin
Obsługa kart Micro SD do 128 GB (brak w zestawie)
Widzenie w nocy: nie
Obsługa Bluetooth: tak
Nagrywanie w pętli: tak
Kompresja H.264
Format wideo: mp4
Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
Bateria 3000mAh
Obsługa systemu: iOS/Android
Wymiary: 8,12 x 8,12 x 10,16 cm,

Zawartość Paczki:

1x głośnik Bluetooth z kamerą Wi-Fi
1x kabel USB
1x kabel audio 3,5 mm
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty