Kamera z czujnikiem dymu FULL HD + WiFi + IR LED

Kod produktu: 10-185 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 625,00 zł
Cena z VAT 750,00 zł
- +

Opis produktu Kamera z czujnikiem dymu FULL HD + WiFi + IR LED

Kamera z czujnikiem dymu FULL HD + WIFI + noktowizor LED IR. Kamera z czujnikiem dymu do ukrytego monitorowania osób online przez WiFi z obsługą (Android/iOS) zagwarantuje Ci bezpieczeństwo i kontrolę nad Twoim domem lub miejscem pracy. Ukryta kamera szpiegowska - miej podgląd tego, co dzieje się w przestrzeni, którą chcesz monitorować. W dzisiejszych czasach ważne jest, abyśmy chronili naszą prywatność i to, co kochamy. Konwencjonalne kamery są nadal często używane, ale czasami nie chcemy, aby kamera była widoczna lub zbyt zauważalna. Ta ukryta kamera znajduje się w imitacji czujnika dymu , co gwarantuje , że nikt jej nie zauważy, a Ty nagrasz wszystko, czego potrzebujesz. Ukryta kamera szpiegowska, którą możesz kupić online w dobrej cenie bezpośrednio w naszym sklepie.

Kamera Wi-Fi z czujnikiem dymu

Ukryta kamera do Twojego mieszkania ma również tę zaletę, że obserwuje i monitoruje np. Twoje zwierzęta czy dzieci podczas pracy - nie rozprasza tak jak konwencjonalne kamery, a dzięki swojej konstrukcji idealnie wpasowuje się w pomieszczenie. Dzięki kątowi nagrywania 90 stopni i mocowaniu do ściany kamera rejestruje znacznie więcej obrazów niż gdyby leżała np. na stole. Nagrywa również wideo z dźwiękiem i obsługuje karty micro sd do 32 GB.

Detektor dymu z ukrytą kamerą – monitoring online zwierząt, domu, konferencji czy dzieci przez WiFi.

ukryta kamera w czujniku dymu

Największą zaletą jest to, że ta kamera wideo ma WiFi . Możesz połączyć się z nim za pośrednictwem aplikacji dostępnej zarówno na Androi, jak i iOS, a także możesz łatwo oglądać , co się dzieje, gdziekolwiek masz dostęp do internetu . Możesz także zmieniać ustawienia aparatu lub zapisywać obrazy lub filmy bezpośrednio w telefonie komórkowym. Kamera szpiegowska nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD - możesz także zmienić rozdzielczość kamery w ustawieniach przez telefon komórkowy, co może zapisywać dane podczas oglądania transmisji na żywo. Noktowizor IR poprawia widoczność w złych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu możesz dokładnie zobaczyć, co się dzieje, nawet bez światła dziennego. Kamera w czujce dymu rejestruje materiał na karcie micro SD do 32 GB. W pełni naładowana kamera może pracować 1,5 godziny - ale ma tę wielką zaletę, że może być również zasilana bezpośrednio z sieci, a więc jest ograniczona tylko wielkością karty pamięci.

Nie rzucająca się w oczy kamera ukryta w imitacji czujnika dymu.

kamera z czujnikiem dymu

Specyfikacja techniczna:

Rozdzielczość - 1920 * 1080 P / 1280 * 720 P / 640 * 480 P - 25 klatek na sekundę
Format wideo - AVI
Kompresja - H.264
Kąt strzału - 90 stopni
Detekcja ruchu - do 6 metrów
Min. oświetlenie: 0,05lux
Maksymalny czas nagrywania - do 2 godzin
Typ pamięci - karta Micro SD (brak w zestawie)
Maksymalna pojemność micro SD: 32 GB
Pojemność baterii: 2000 mah
Pobór mocy: 260 mAh/3,7 V

Zawartość Paczki:

1x Kamera w czujniku dymu
1x kabel
1x Adapter
1x szyna montażowa
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty