Kamera samochodowa DUAL z WiFi/GPS/ADAS/CLOUD z trybem 2K + Parking - G-NET GONQ

Kod produktu: 55-226 Mam pytanie
Producent /
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 458,35 zł
Cena z VAT 1 750,00 zł
- +

Opis produktu Kamera samochodowa DUAL z WiFi/GPS/ADAS/CLOUD z trybem 2K + Parking - G-NET GONQ

Kamera samochodowa DUAL z WiFi/GPS/ADAS/CLOUD z trybem 2K + Parking - G-NET GONQ, posiada sensor Sony Starvis, technologię WDR oraz kąt widzenia 140°. Dzięki tej kamerze samochodowej będziesz miał nagranie jazdy przed pojazdem, w pojeździe i za nim . Przednia kamera zapewnia rozdzielczość wideo 2K , kamera rejestrująca wnętrze pojazdu oraz kamera ustawiona tak, aby rejestrować to, co dzieje się za pojazdem (kamera tylna).

Dzięki wysokiej rozdzielczości , czujnikowi Sony Starvis, technologii WDR, kompresji H.265 oraz szerokiemu kątowi widzenia do 140° (przednia kamera) i 140° (tylna kamera) nagrania z kamery będą najwyższej jakości i użyteczne nawet w złych warunkach oświetleniowych. Inne funkcje, takie jak nagrywanie w pętli, tryb parkowania, GPS, czujnik G, czy obsługa kart micro SDXC do 512 GB, to też rzecz oczywista.

Unikalny podwójny aparat FULL HD z zewnętrzną kamerą tylną i śledzeniem na żywo lokalizacji GPS za pośrednictwem chmury

Podwójna kamera samochodowa GPS (przód/tył) z trybem parkowania 2K + WIFI

Ekskluzywny odtwarzacz plików wideo na PC - G-NET PC VIEWER

Wykonany na zamówienie odtwarzacz nagranych plików wideo na komputer stacjonarny z przejrzystym układem i intuicyjną obsługą.

Ekskluzywny odtwarzacz plików wideo na PC - GNET

Obsługa chmury

„G-Syncloud” dla systemu zarządzania flotą wykorzystującego własną technologię CLOUD do zdalnego monitoringu. Pojemność pamięci przekracza limit miejsca na karcie pamięci kamery samochodowej.

obsługa chmury - kamery samochodowe gnet

WIDEO jak działa usługa CLOUD

zdalny monitoring kamery w chmurze

Transmisja na żywo - Śledzenie GPS na żywo

Monitoruj zachowanie kierowcy i sprawdzaj status pojazdu w czasie rzeczywistym. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w naszej kamerze samochodowej jest dostępna. Zawsze miej podgląd, gdzie znajdują się Twoje pojazdy, monitoruj ruch drogowy i śledź trasę kierowcy bez konieczności fizycznego sprawdzania kierowców. Podstawową funkcją jest śledzenie pojazdu silnikowego, niezależnie od tego, czy jest to samochód osobowy, czy ciężarówka. Jeśli pojazd jest online, jego aktualna lokalizacja zostanie wyświetlona na mapie i możesz kontynuować śledzenie jego trasy. Jeśli jest offline, zostanie wyświetlona jego ostatnia znana lokalizacja. Po uruchomieniu zarchiwizowanej jazdy możesz zobaczyć jej ruch na mapie. Dzięki szczegółowemu harmonogramowi możesz zobaczyć o której godzinie, w jakim miejscu i pod konkretnym adresem dokładnie znajdował się pojazd w tym momencie. Funkcja GEO FENCE do wysyłania powiadomienia e-mail w przypadku opuszczenia wyznaczonego obszaru (jeśli przypadkiem kierowca pojazdu zjedzie z zaplanowanej trasy). Aby korzystać z funkcji, konieczne jest wykupienie licencji na śledzenie przez Chmurę. Za pośrednictwem chmury można również przeglądać nagrania wideo z jazdy, w których dane są archiwizowane. Warunkiem jest dostępność łącza internetowego (najlepiej przez mobilny router z obsługą SIM bezpośrednio do zapalniczki samochodowej).

Masz do wyboru różne programy w CHMURZE (darmowe lub płatne w zależności od przestrzeni dyskowej lub obsługiwanych funkcji).

transmisja na żywo - kamera samochodowa

Wysokiej jakości HDR

HDR jest aktywowany w celu wyeliminowania rozmycia świateł podczas jazdy i zapewnia wyraźną jakość nagrania w różnych warunkach oświetleniowych. Używanie HDR podczas przechodzenia przez ciemny tunel dostosowuje odbicia światła w tunelu, aby obraz był wyraźnie widoczny. Podczas przechodzenia przez oślepiającą ścieżkę światło słoneczne jest odpowiednio dostosowywane, aby otaczające obiekty były ostre i pozbawione rozmyć.

kamera samochodowa - funkcja HDR

ADAS to system wspomagania bezpiecznej jazdy, zapewniający bezpieczne środowisko kierowcy

FVSA – Alarm samochodu jadącego przed Tobą. Gdy odległość od nieruchomego pojazdu przed Tobą przekroczy 2 metry (oznacza to, że samochód ruszył), na wyświetlaczu LCD pojawi się ikona pojazdu wraz z sygnałem dźwiękowym.
FCWS – system ostrzegania przed kolizją czołową. Gdy odległość między poprzedzającym pojazdem jest niewielka, a prędkość pojazdu duża i nagle gwałtownie spada. Wraz z ostrzeżeniem pojawi się ikona ostrzeżenia o kolizji.
LDWS — system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu. Jeśli opuścisz pas podczas jazdy, zostanie to wyświetlone w postaci żółtej lub czerwonej linii z dźwiękiem ostrzegawczym. Powiadomienie działa tylko wtedy, gdy prędkość przekracza ustawiony limit.

Punkty wykrywania pasa ruchu, zjazdy do przodu i ikony ostrzegające o kolizji są widoczne tylko wtedy, gdy aktywny jest wyświetlacz LCD. Ustawienia ADAS można ustawić dopiero po podłączeniu anteny GPS.

system kamer samochodowych adas

Jakość w każdym szczególe

Ta kamera samochodowa wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie, a wszystkie zastosowane komponenty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najczystszy obraz i zaawansowane funkcje, które z pewnością przekonają Cię, że jest to naprawdę unikat wśród kamer samochodowych.

podwójna kamera samochodowa z monitoringiem na żywo

Doskonały kąt widzenia 140˚

Nadmierny kąt kamery psuje obraz, powodując skutki uboczne, takie jak zniekształcenie i zniekształcenie obrazu. Ten aparat ma optymalny kąt fotografowania 140 stopni dla obu aparatów.

Doskonały kąt fotografowania 140 stopni - kamery samochodowe

Funkcja LBP chroniąca rozładowanie akumulatora pojazdu

Jest to inteligentna funkcja Safe Guard , która automatycznie wyłącza nagrywanie, gdy napięcie spadnie poniżej określonego napięcia i odcina zasilanie w celu ochrony akumulatora pojazdu. Ustawienia można wykonać bezpośrednio z wyspecjalizowanej przeglądarki GNET PC VIEWER, a napięcie pojazdu można sprawdzić na nagranym wideo pojazdu.

Funkcja LBP chroniąca rozładowanie akumulatora pojazdu

Nowa kompresja wideo H.265

Kamera samochodowa została wyposażona w nową kompresję H.265, która zapewnia zapisywanie nagrań w mniejszym rozmiarze. Nagranie zarejestrowane w tej kompresji zajmie o 30% mniej miejsca na karcie pamięci , przy zachowaniu jakości obrazu. Tak więc karta pamięci może pomieścić znacznie więcej nagrań w porównaniu ze starszą kompresją H.264.

kamera samochodowa gnet - kompresja wideo H.265

Dostosowana konfiguracja za pomocą aplikacji w smartfonie

Dzięki aplikacji na smartfony (iOS/Android) możesz aktualizować oprogramowanie sprzętowe i odtwarzać wideo, a także konfigurować różne ustawienia. Smartfon można połączyć tylko z kluczem WiFi podłączonym do aparatu.
*Jeśli funkcja CLOUD jest włączona, wyłącz funkcję IOT/WiFi

aplikacja na smartfona - kamera samochodowa wifi

Czujnik Sony STARVIS

Sony STARVIS to technologia podświetlenia pikseli stosowana w czujnikach obrazu CMOS do aparatów wysokiej klasy. Charakteryzuje się dużą czułością i osiąga wysoką jakość obrazu w świetle widzialnym, ale także w obszarach, w których kamera w innym przypadku musiałaby zastosować oświetlenie podczerwone. Dzięki wydajnemu czujnikowi Sony STARVIS CMOS i dużemu obiektywowi z 6 szkłami ta kamera samochodowa może automatycznie zwiększać ekspozycję w ciemnych sytuacjach, aby rejestrować wyraźne filmy .

sony starvis sensor - kamera samochodowa gnet

Wiarygodny świadek wypadku

Dzięki wbudowanemu G-sensorowi kamera samochodowa GONQ jest niezawodnym partnerem nawet w sytuacjach kryzysowych. Aparat automatycznie wykrywa uderzenie i blokuje plik, aby nie został automatycznie usunięty. Taki plik jest przechowywany w dedykowanym folderze, skąd nie może zostać usunięty przez funkcję nagrywania w pętli.

wbudowany G-sensor - kamera samochodowa

UPŁYW CZASU - LINIA CZASU

Funkcja poklatkowa jest używana automatycznie po wejściu w tryb parkowania. Tryb poklatkowy rejestruje jedną klatkę na 1 sekundę, minimalizując rozmiar wideo przez długi czas, aby nagrać wszystko, co potrzebne podczas całego czasu parkowania.

kamera samochodowa poklatkowa


Specyfikacja:

Przetwornik obrazu: SONY Starvis (HDR)
Wejście audio: wbudowany mikrofon
Kompresja wideo: H.265
Kompresja dźwięku: ADPCM
Rozdzielczość przedniego aparatu: QHD (2560 x 1440) / tylnego aparatu: QHD (2560 x 1440)
Liczba klatek na sekundę Wszystkie kamery: maks. 30 kl./s
3G/4G/router (opcjonalnie) Połącz się z withCLOUD™ przez sieć telekomunikacyjną 3G/4G/router
Wi-Fi (opcjonalnie) Połącz się ze smartfonem GNET (iOS/Android) za pomocą klucza sprzętowego Wi-Fi
Dziennik zdarzeń: uderzenie G-Sensor
Głośnik: Tak
Obsługa kart microSD do 512 GB
Zewnętrzny GPS: zsynchronizowany z mapami Google, śledzeniem lokalizacji i prędkości
Kąt widzenia kamery przód: 140˚, tył: 140˚
Zasilanie: DC 12V - 24V
Dopuszczalna wartość prądu dostarczonego bezpiecznika: 3A
Temperatura pracy: -10 ℃ ~ 70 ℃
Wilgotność robocza: 10 ~ 95%
Wymiary (SxWxG, mm) Kamera przednia: 116x56x32, Kamera tylna (wraz z uchwytem): 44x38x28


Zawartość Paczki:

1x kamera przednia
1x tylna kamera (kabel 6m)
1x karta micro SD 64 GB
1x moduł GPS
1x klucz Wi-Fi
1x kabel zasilający OBD
1x zestaw montażowy ze śrubami
1x instrukcja

Komentarze

Inne produkty