Kamera samochodowa DOD IS350 FULL HD 150° + czujnik SONY Exmor + WDR

Kod produktu: 55-206 Mam pytanie
Producent DOD
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 625,00 zł
Cena z VAT 750,00 zł
- +

Opis produktu Kamera samochodowa DOD IS350 FULL HD 150° + czujnik SONY Exmor + WDR

Kamera samochodowa DOD IS350 FULL HD z kątem widzenia 150° + czujnik SONY Exmor + WDR. Możesz nagrywać ujęcia z jazdy w dzień i w nocy, a dzięki obiektywowi z przysłoną F/1.8 i przetwornikowi Sony Exmor CMOS będą one naprawdę najwyższej jakości. Kamera samochodowa jest ultralekka 57g i ma mikro wymiary 34 (dł.) 70,5 (szer.) 50 (wys.) mm. Ma panoramiczny 2,45-calowy wyświetlacz i stylową konstrukcję , która wyświetla wszystko, czego potrzebujesz, jest bardzo przyjazny dla użytkownika dzięki prostej obsłudze poszczególnych przycisków. Kamera nagrywa wideo pod ultraszerokim kątem widzenia 150°, dzięki czemu nie przegapisz niczego przed pojazdem. Kamera rejestruje obraz w wysokiej rozdzielczości 1920x1080px przy 30 fps na sekundę.

kamera samochodowa wynosi 350

W razie wypadku, gwałtownego hamowania, czy przechylania auta posiada funkcję czujnika G, który służy jako zabezpieczenie plików w przypadku zderzenia i jednocześnie mierzy siłę przeciążenia oraz przechowuje dane GPS. Umożliwia także użytkownikom ochronę istniejącego pliku przez długie naciśnięcie przycisku „SOS” w razie potrzeby. Kamera samochodowa IS350 FULL HD z zaawansowanym WDR i obsługą kart pamięci Micro SDXC do 128 GB to Twój towarzysz podróży na drogach. Inne zaawansowane funkcje dostępne w tej lekkiej mikrokamerze obejmują takie funkcje, jak automatyczne nagrywanie, nagrywanie w pętli i wyłączanie. Dzięki czujnikowi SONY Exmor i możliwości automatycznej regulacji jasności ISO możesz nagrywać nocne filmy tak wyraźnie, jak w świetle dziennym.

Ultra lekki i bardzo mały

Dzięki mikrowymiarom 34 (dł.) 70,5 (szer.) 50 (wys.) mm i wadze 57 g widok przez przednią szybę pozostaje swobodny i wyraźny, nie zasłaniając widoku lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki ekranowi IPS o przekątnej 2,45”, pozwoli na wygodne ustawianie lub przeglądanie rekordów.

ultralekka kamera samochodowa


Kompleksowe funkcje

W przeciwieństwie do konwencjonalnych kamer samochodowych, kamera samochodowa DOD IS350 na deskę rozdzielczą jest wyposażona w czujnik SONY EXMOR i zapewnia pełną jakość wideo 1080P.
Wykorzystując technologię WDR, tworzy wyraźny i wolny od rozmyć obraz. Obsługuje karty pamięci micro sd do 128 GB

Wielofunkcyjna kamera samochodowa is350

Nadzór parkingowy

Dzięki funkcji (wykrywanie ruchu) automatyczne nagrywanie wideo rozpoczyna się po zarejestrowaniu ruchu, bez naciskania żadnego przycisku. Idealny do monitorowania i ochrony pojazdu podczas Twojej nieobecności.

kamery dod - detekcja ruchu monitoringu parkowania


Przetwornik SONY Exmor CMOS

Exmor to nazwa technologii, którą firma Sony zastosowała w niektórych swoich przetwornikach obrazu CMOS. Wykonuje konwersję sygnału analogowego/cyfrowego na chipie i dwustopniową redukcję szumów równolegle na każdej kolumnie czujnika CMOS. Dzięki temu obraz jest wyraźnie ostrzejszy i pozbawiony niepożądanych szumów.

kamery dod - czujnik sony exmor

Zaawansowana technologia WDR

Oszałamiający film w dowolnym świetle i zrównoważonej ekspozycji w każdych warunkach. Tworzy jaśniejsze ujęcia w nocy i redukuje silne naświetlenie (w przypadku odblasków), aby uzyskać najpiękniejszy obraz

zaawansowana technologia wdr - kamera samochodowa

Kąt strzału 150°

Kamera posiada kąt fotografowania do 150°, co ogranicza możliwość powstania tzw. martwego pola. Wszystkie szczegóły i ostrość obrazu są zachowane.
Kąt skanowania jest ważny na przykład w wypadku drogowym podczas wypadku samochodowego, gdzie będzie widoczne, co działo się po bokach podczas wypadku.

Kąt strzału 150 stopni

Podstawowe funkcje:

° Nagrywanie wideo 1080 P
° Zaawansowana technologia WDR - oszałamiający obraz w każdym świetle
° Wyświetlacz LCD IPS 2,45”
° 150° bardzo szeroki kąt
° G-Sensor - ochrona danych w przypadku uderzenia
° Ręcznie blokuj pliki przed usunięciem
° Automatyczne nagrywanie i wyłączanie
° Nagrywanie w pętli (stare obrazy są automatycznie zastępowane nowymi)
° Obsługa kart pamięci Micro SDXC do 128 GB (brak w zestawie)

Dane techniczne:

Ekran: 2,45" wyświetlacz IPS LCD
Rozdzielczość wideo: FULL HD 1920x1080 @ 30fps
Przetwornik: Sony Exmor CMOS
Obiektyw szerokokątny: 150°
Przysłona: f/1,8
Czułość ISO: automatyczna
Format wideo: MOV
Dźwięk: mikrofon i głośnik mono
Bateria: Super kondensator
Moc wejściowa: 5V 1,5A
Wymiary: 34 (dł.) 70,5 (szer.) 50 (wys.) mm
Waga: 57g
Temperatura pracy: -20 ° C ~ 65 ° C
Nośniki zapisu: Obsługa Micro SDHC/SDXC do 128 GB (klasa nagrywania 10)

Zawartość Paczki:

1x kamera DOD IS350
1x uchwyt samoprzylepny 3M + zapasowa naklejka 3M
1x ładowarka samochodowa
1x Instrukcja

dod is350 - zawartość opakowania

Komentarze

Inne produkty