Kamera samochodowa 4k GPS DOD GS980D + 5G WiFi + przysłona f/1.5 + wyświetlacz 3 "

Kod produktu: 55-220 Mam pytanie
Producent DOD
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 666,65 zł
Cena z VAT 2 000,00 zł
- +

Opis produktu Kamera samochodowa 4k GPS DOD GS980D + 5G WiFi + przysłona f/1.5 + wyświetlacz 3 "

Kamera samochodowa 4k GPS DOD GS980D +5G WiFi + przesłona f/1.5 + wyświetlacz 3". Kamery samochodowe nowej generacji NEXT GEN - DOD GS980D z obsługą kart micro SD do 256GB. Kamera samochodowa z absolutnie nowym przetwornikiem obrazu OmniVison OS08A10 do przedniej kamery i SONY STARVIS IMX307 CMOS.Czujnik do tylnej kamery gwarantuje rewolucyjne widzenie w nocy nawet w całkowitej ciemności.DOD GS980D to kamera samochodowa z pełnym zapisem wideo w rozdzielczości 4K do przodu i FULL HD Rozdzielczość tylnej kamery w niezrównanej jakości na obu kanałach wideo kamery z częstotliwością nagrywania 30 fps, kompresją wideo H.265 i przysłoną f/1,5 dla krystalicznie czystego obrazu.

Wbudowany Super kondensator zamiast akumulatora Li-Ion - dla jeszcze większej trwałości i żywotności aparatu. Zestaw kamer posiada obiektyw szerokokątny do 140° dla przedniej i tylnej kamery, co pozwala na monitorowanie naprawdę szerokiego kąta wokół samochodu, zbliżając się do parametrów rybiego oka. Niewielkie wymiary przedniej kamery, zaledwie 97x54x40mm , gwarantują, że nie przyciągnie on uwagi ani nie zablokuje widoku.

Kamera samochodowa - Podwójna kamera 4k + 1K z dodatkową kamerą tylną

Dzięki temu nie przegapisz żadnego szczegółu, a ponadto masz nagranie z tylnej części pojazdu (w przypadku kolizji tylnej itp.). Korzystanie z tylnej kamery jest opcjonalne, przednia kamera może być również używana osobno. Możliwość obracania obrazu o 180 stopni dla przedniej i tylnej kamery (kamerę można zamontować „do góry nogami”).

najlepsza kamera samochodowa GPS DOD GS980D 5G WiFi f/1.5 i wyświetlacz 3"

Obiektyw z przysłoną f/1,5 zapewnia jasny i wyraźny obraz. Kompresja obrazu H.265, plik MP4. Obsługa Micro SD do 256 GB. Kamera samochodowa ma również czułość ISO do 6400, co zapewnia doskonałe fotografowanie w słabych warunkach oświetleniowych i nocne wideo. Wbudowany procesor GPS umożliwia kierowcom rejestrowanie prędkości i pozycji z dużą dokładnością. Kamerą można łatwo sterować za pomocą przycisków i czytelnego 3,0" wyświetlacza LCD . Długość kabla pomiędzy kamerami wynosi ok. 6m . Kamerę DOD S980D można podłączyć do zasilania 12/24V , dzięki czemu można z niej korzystać bez żadnych problemy w innych pojazdach, np. ciężarówkach lub autobusach. Przednią kamerę można również łatwo przymocować do przedniej szyby samochodu za pomocą uchwytu samoprzylepnego 3M z rejestratorem GPS.

Najlepsza kamera samochodowa z podwójnym GPS z obsługą 5G Wifi i rozdzielczością 4K

Najlepsza kamera samochodowa 4k 5G z GPS

Kamera samochodowa z certyfikatem CE do użytku na terenie całej Unii Europejskiej

Certyfikowana kamera samochodowa do użytku w całej UE (tj. także w Austrii, Niemczech i innych krajach członkowskich). Spełnia kryteria norm technicznych i może być stosowany w pojeździe.

Certyfikowana kamera samochodowa CE dla UE - kamery samochodowe

Rozdzielacze do samochodu nowej generacji NEXT GEN - DOD GS980D

Topowa kamera samochodowa i nowy flagowiec wielokrotnie nagradzanego tajwańskiego producenta DOD-TECH.  

profesjonalna kamera samochodowa dod gs980d - nowa generacja kamer

Rozdzielczość nagrywania do 4K + 1K z kamery

Dzięki temu nie przegapisz żadnego szczegółu (takiego jak czytelność tablicy rejestracyjnej), jeśli jedziesz szybko, w słabym oświetleniu (deszcz, śnieg, ciemność itp.)

Rozdzielczość nagrywania do 4K + 1K z kamery - dod gs980d

Szybki transfer danych - 5G WIFI

Przeglądanie i udostępnianie danych bezpośrednio przez telefon komórkowy, bez konieczności wyjmowania karty pamięci

Szybki transfer danych 5G wifi kamera dod

Aplikacja na Androida/iOS

Przejrzysta aplikacja DOD (Android/iOS) na smartfony lub tablety, w której po sparowaniu przez Wifi będziesz mógł odtwarzać filmy z jazdy, śledzić swoją aktualną pozycję za pomocą map google lub zmieniać ustawienia aparatu.

aplikacja od DOD Android/iOS - kamera samochodowa dod

Przysłona f/1.5 gwarantuje wysoką czułość i ostry obraz nawet przy słabym oświetleniu w dzień lub w nocy

Wysoka wydajność w słabym świetle — rozmiar przysłony odzwierciedla ilość światła docierającego do matrycy podczas fotografowania. Im większa przysłona (mniejsza liczba f), tym więcej światła zostanie przechwycone przez czujnik aparatu. Dzięki najszerszej przysłonie, która jest o 66% większa w porównaniu do konkurencji na rynku, kamery DOD dają najostrzejszy obraz.
Kamera 4k f/1,5 przysłona ultra HD 4k dod gs980d

Wbudowany moduł GPS w opatentowanym uchwycie z naklejką 3M

Opatentowany naprawdę mocny uchwyt zatrzaskowy eliminujący wibracje lub niepożądane dźwięki z nagrania z naklejką 3M (ze złączem USB-C do zasilania bezpośrednio z uchwytu) z wbudowanym czujnikiem GPS.

dod gs980d - wbudowany moduł GPS w uchwycie

Kamera samochodowa jest zasilana przez interfejs USB-C

Kamera samochodowa DOD GS980D jest zasilana przez interfejs USB-C (nie klasyczny micro lub mini USB), co oznacza nowy standard szybkiego przesyłania danych, a także zasilania kamery samochodowej.

zasilacz do kamery DOD GS980D - kabel USB C

Doskonałe widzenie w nocy dzięki technologii HDR zapewnia ostry obraz nawet po zmroku

Jest to technologia High Dynamic Range , która pozwoli na znacznie lepsze oglądanie jednocześnie bardzo jasnych i bardzo ciemnych fragmentów obrazu . Skrót HDR, to technologia umożliwiająca lepsze odwzorowanie szczegółów w ciemnych i jasnych partiach przechwytywanej sceny jednocześnie
Technologia High Dynamic Range — GS980D

Lider na rynku monitoringu i bezpieczeństwa samochodów - Zupełnie nowy TRYB PARKINGOWY 5 GENERACJI

Dużą zaletą jest ulepszony system funkcji trybu parkowania w aktualizacji nowej generacji 5.0. Dobra kamera nagrywa podczas jazdy, ale lepsza kamera będzie monitorować Twój pojazd 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu . Kamera zapewnia dwie opcje ochrony parkowania. Pierwszym z nich jest nagrywanie za pomocą funkcji TIMELAPS . Jest to nagrywanie poklatkowe, w którym kamera tworzy obrazy co 1 sekundę , które są następnie łączone w film, dzięki czemu nie przegapisz żadnego szczegółu nagrania, który będziesz musiał sprawdzić.

Drugi tryb to nagrywanie podczas WYKRYWANIA KOLIZJI . W tym trybie kamera posiada aktywny G-sensor , który wykrywa przeciążenie i rozpoczyna nagrywanie wideo w przypadku uderzenia. Tryb parkingowy wymaga stałego zasilania, najlepiej poprzez zestaw stałego okablowania z naszej oferty.

nowy tryb parkowania 5. generacji - potężna kamera samochodowa

Superkondensator

Kamera DOD GS980D ma wbudowany superkondensator zamiast baterii litowych. Superkondensator zapewnia lepszą ochronę przed wyższymi temperaturami i nie ma niebezpieczeństwa uszkodzenia czy wybuchu jak w przypadku klasycznych baterii. Zapewnia również dłuższą żywotność niż kamery samochodowe z akumulatorami litowo-jonowymi.

super kondensator - kamera samochodowa dod GS980D

Obsługa karty micro SD o pojemności do 256 GB

Kamera samochodowa obsługuje karty micro SD do 256 GB (zwykłe kamery samochodowe tylko do 128 GB). W przypadku zderzenia, gwałtownego hamowania lub przechylenia samochodu zestaw kamer posiada funkcję G-sensora, która służy do ochrony plików w przypadku zderzenia. Ponadto w sytuacji awaryjnej pozwala użytkownikom ręcznie zabezpieczyć istniejący plik, naciskając przycisk „SOS”.
karta pamięci - karta microSD o pojemności 256 GB

Ochrona danych G-sensor w przypadku uderzenia

W przypadku zderzenia, hamowania awaryjnego lub przechylenia auta automatycznie zabezpieczy wszystkie zapisane i aktualne zapisy. Dzięki tej funkcji ważne pliki nie zostaną usunięte ani nadpisane , nawet podczas nagrywania w pętli czasowej.

Ochrona danych czujnika G

Nagrywanie w pętli — nagrywanie cykliczne

Gdy miejsce na włożonej karcie micro SD jest pełne, może automatycznie nadpisywać starsze pliki nowszymi, dzięki czemu pliki są stale usuwane.

nagrywanie w pętli - cykliczne nagrywanie kamery

Nowa kompresja wideo H.265

Kamera samochodowa została wyposażona w nową kompresję H.265 , która zapewnia zapis nagrań w mniejszym rozmiarze. Nagranie w tej kompresji zajmie 30% mniej miejsca na karcie pamięci , a jakość obrazu zostanie zachowana. Karta pamięci może więc pomieścić znacznie więcej nagrań w porównaniu ze starszą kompresją H.264. 1 minuta zajmuje około 215 MB na przednim aparacie 4k i około 70 MB na tylnym aparacie 1K.

Kompresja wideo H.265 - kamery samochodowe DOD

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo: kamera przednia: 3840x2160 przy 30 klatkach na sekundę, kamera tylna 1920x1080 przy 30 klatkach na sekundę
Czujnik: kamera przednia: OmniVison OS08A10, kamera tylna: SONY STARVIS IMX307 CMOS Sensor
Wyświetlacz: 3-calowy wyświetlacz IPS
Obiektyw szerokokątny: 140 ° (przednia i tylna kamera)
Przysłona: f/1,5
Czułość ISO: do ISO 6400
Format wideo: H.265 MP4
Nośniki zapisu: Micro SDHC/SDXC klasy 10 (do 256 GB)
Audio: mikrofon i głośnik mono (w zestawie)
Bateria: super kondensator
Moc wejściowa: 5V 2,5A
Wymiary kamery przedniej (dł/szer/wys): 97x54x40mm
Wymiary tylnej kamery: 60x30x33 mm
Waga kamery przedniej: 91,6 g
Waga tylnej kamery: 28,2 g
Temperatura pracy -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Zawartość Paczki:

1x przednia kamera samochodowa DOD GS980D;
1x uchwyt z naklejką 3M + moduł GPS
1x kamera tylna
1x kabel połączeniowy do tylnej kamery (6M)
1x ładowarka samochodowa 12-24 V
2x Przezroczysta naklejka ochronna ułatwiająca mocowanie uchwytu na szkle
1x Instrukcja!

Kamera samochodowa DOD GS980D - zawartość opakowania

Komentarze

Inne produkty