Kamera Meteo z budzikiem FULL HD z diodą IR + WiFi i P2P

Kod produktu: 10-531 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 650,00 zł
Cena z VAT 780,00 zł
- +

Opis produktu Kamera Meteo z budzikiem FULL HD z diodą IR + WiFi i P2P

Kamera Meteo Budzik FULL HD z IR LED + WiFi&P2P, posiada również detekcję ruchu oraz wbudowaną baterię 3000 mAh i termometr. Dzięki eleganckiemu wzornictwu w matowej czerni wpasuje się w każdy rodzaj wnętrza i nikt nie będzie wiedział, że jest to urządzenie z ukrytą kamerą. Wysokiej jakości wyświetlacz na budziku zapewnia bezproblemową czytelność podawanych danych nawet w intensywnym świetle dziennym. Wyświetlacz budzika pokazuje aktualną godzinę i datę, można również ustawić alarm. Urządzenie wyposażone jest we wbudowany akumulator o pojemności do 3000 mAh oraz noktowizor IR LED do 6 m. Może być używany w każdym gospodarstwie domowym jako w pełni funkcjonalny budzik cyfrowy. Niewątpliwie najważniejszą i użyteczną funkcją jest nieobserwowany monitoring środowiska. Aparat obsługuje również wyświetlanie aktualnej daty i godziny.

Budzik - kamera ukryta w budziku

ukryta kamera w budziku

Wbudowana ukryta kamera nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD 1920x1080 z dźwiękiem , czyli wystarczającym do szczegółowych ujęć. Dzięki noktowizorowi IR LED z odległości do 6 metrów będziesz mieć wysokiej jakości obraz nawet w nocy. Cyfrowy budzik obsługuje połączenia P2P i WiFi oraz jest bezprzewodowy, co pozwala na umieszczenie go bezpośrednio w dowolnym miejscu we wnętrzu. Wszystkimi funkcjami ukrytej kamery możesz sterować zdalnie za pomocą ogólnodostępnej aplikacji „TinyCam” na smartfony (iOS, Android), dzięki której możesz oglądać obrazy w czasie rzeczywistym i zmieniać ustawienia kamery. Budzik z kamerą można podłączyć do domowego routera przez WIFI lub P2P, co pozwala na podgląd obrazu w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu komórkowego.

kamera wifi w budziku

Cyfrowy budzik zawiera również funkcję wykrywania ruchu , która służy do rozpoczynania nagrywania podczas przechwytywania ruchu w przestrzeni. Czujnik ma zasięg 5 metrów. Świetna funkcja, dzięki której nie przegapisz żadnego ważnego ujęcia, ponieważ ujęcia zostaną uchwycone tylko podczas aktywności. Przechwycone nagrania są poddawane kompresji H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie zapisywane na obsługiwanej karcie micro SD do 128 GB . Dwukierunkowe audio umożliwia dwukierunkową komunikację na odległość - możesz uspokoić zwierzaka, porozmawiać z dzieckiem itp.

kamera w cyfrowym budziku - aplikacja mobilna

Noktowizor - dzięki wbudowanemu światłu LED IR uchwycisz doskonały obraz nawet w całkowitej ciemności do odległości do 6 metrów

kamera wifi w budziku - noktowizor i detekcja ruchu

Cechy:

PLUS Ukryta kamera w cyfrowym budziku
plus Transmisja wideo WiFi i P2P w czasie rzeczywistym
plus Zegar, data, alarm, temperatura - pokazywane na wyświetlaczu
plus Funkcja wykrywania ruchu
plus Nocna wizja LED IR do 6 metrów

Dane techniczne:

Przetwornik obrazu: FULL HD 1920x1080p
Obiektyw: 1MP CMOS
Rozdzielczość zdjęć: 1920x1080 pikseli
Rozdzielczość wideo w aplikacji: 1920x1080 pikseli
Rozdzielczość wideo na karcie/komputerze: 1280x720 pikseli
Obrazowanie: 25 kl./s
Formaty kompresji: H.264
Kąt skanowania: 120°
Zasięg widzenia w nocy: 6 metrów
Wykrywanie ruchu: tak, czujnik PIR
Karta pamięci: obsługuje karty Micro SD do 128 GB (brak w zestawie)
Zasilanie: akumulator litowy 3000 mAh;
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Ładowanie: kabel micro USB
Wymiary: 11,2x4,3x4 cm

Zawartość Paczki:

1x Cyfrowy budzik z kamerą FULL HD
1x kabel USB
1x Adapter
1x czytnik USB na kartę micro SD
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty