Kamera do rur - endoskop

Kod produktu: 92-006 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 312,50 zł
Cena z VAT 375,00 zł
- +

Opis produktu Kamera do rur - endoskop

Kamera do rur - endoskop i inne kamery inspekcyjne w sprzedaży online - dobra cena. Jesteśmy specjalistami w świecie kamer. Kamera otworkowa USB - endoskop o średnicy zaledwie 5,5 mm i rozdzielczości wideo 640*480 pikseli. Dla doskonałego nagrywania nawet w trudnych warunkach oświetleniowych kamera endoskopowa posiada wbudowane 6 sztuk diod LED.

Odkrywaj nawet niedostępne miejsca i twórz wyraźny obraz o nich dzięki połączeniu z komputerem. Elastyczna gęsia szyja o długości 83 cm jest idealna do oględzin trudno dostępnych miejsc. Ściemniane światło kamery z 6szt. diodami LED zapewnia optymalne oświetlenie. Zasilanie dostarczane jest bezpośrednio przez USB. Nadaje się do wszystkich zastosowań, w których konieczne jest zobaczenie najdrobniejszych szczegółów. Do działania niezbędny jest komputer zgodny z systemem Windows®. Długość kabla USB wynosi do 2 metrów, co jest wystarczające dla większości zastosowań.

Kamera inspekcyjna USB

Zastosowanie: Nadaje się do stosowania w przekroju rur geodezyjnych, obiektach, wyposażeniu urządzeń, eksploracji podwodnej, instalacji, montażu, konstrukcji, warsztatach, laboratoriach, edukacji, konserwacji i naprawach samochodów, sprawdzaniu miejsc niedostępnych itp.

Dane techniczne:

Model: 98AC
Interfejs: USB 2.0
Obsługa systemu operacyjnego: Windows
Czujnik: 1/CMOS 10VGA
Rozdzielczość wideo: 640*480 pikseli
Szybkość klatek: 30/fps - klatki na sekundę
Średnica aparatu :. 5,5 mm
Źródła światła: LED (6 szt)
Długość kamery rurowej: 830 mm
Wodoodporność: IP67
Długość kabla USB: 2000 mm
Kąt widzenia: 60 °
Ogniskowa: 3-8 cm

Komentarze

Inne produkty