Dyktafon w breloku z detekcją dźwięku + 8GB

Kod produktu: 09-097 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 416,65 zł
Cena z VAT 500,00 zł
- +

Opis produktu Dyktafon w breloku z detekcją dźwięku + 8GB

Dyktafon w breloku z detekcją dźwięku (audio) + pamięć 8GB + światło LED UV. Mini urządzenie szpiegowskie do nieobserwowanego nagrywania głosu. Dyktafon cyfrowy zawiera również światło LED UV do wykrywania fałszywych pieniędzy. Rejestrator dźwięku - przenośny, wygląda jak brelok lub naszyjnik. Rejestrator jest zasilany za pomocą dołączonego kabla USB lub za pomocą akumulatora litowo-polimerowego, który jest w pełni naładowany i umożliwia ciągłe nagrywanie głosu i dźwięków do 10 godzin w formacie WAV. Dyskretne nagrywanie dźwięku w dowolnym miejscu. W dolnej części urządzenia znajduje się fioletowa dioda LED UV do wykrywania fałszywych pieniędzy.

miniaturowy dyktafon w breloku

Dzięki przenośnej kompaktowej konstrukcji możesz zawsze łatwo przechowywać i nagrywać dyktafon jako urządzenie szpiegowskie, na przykład w kieszeni, dzięki czemu możesz nagrywać tajne lub dyskretne rozmowy lub różne szczegóły audio. Dyktafon to idealny mobilny dyktafon do rejestrowania dźwięków z większych odległości — do 10 metrów.

dyktafon szpiegowski - breloczek

Cyfrowy dyktafon w eleganckiej pamięci wewnętrznej breloczka o pojemności 8 GB. Urządzenie oferuje 4 funkcje w jednym dźwięku, lampę UV LED, pamięć USB, automatyczne nagrywanie dźwięku - uruchamia się po wykryciu zwiększonego poziomu hałasu . Jest to innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie elegancki design i jednocześnie przyjemny design, aby wykorzystać wszystkie jego funkcje. Cyfrowy dyktafon ukryty w breloku nagrywa dźwięk w najwyższej jakości dzięki redukcji szumów i dlatego jest doskonałym uzupełnieniem szkoleń, spotkań biznesowych, biznesowych i innych celów nagrywania rozmów. Zintegrowana pamięć 8 GB zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania trwałych nagrań głosowych - do 30 godzin nagrań, również dzięki wbudowanej baterii litowej o pojemności 160mAh, która posłuży na około 10 godzin ciągłego nagrywania .

ukryty dźwięk z dyktafonu w pęku kluczy

Funkcja wykrywania dźwięku jest ważna - automatyczne nagrywanie rozpoczyna się po nagraniu dźwięku

Do zintegrowanej pamięci 8 GB można wgrać różne inne pliki, dzięki czemu brelok pełni również klasyczną funkcję przenośnego pendrive'a. Mini dyktafon jest przenośnym i praktycznym urządzeniem nagrywającym, dzięki miniaturowym wymiarom i niewielkiej wadze zaledwie 13 gramów sprawdzi się w różnych sytuacjach życiowych, gdy potrzebny jest również niepozorny sposób nagrywania dźwięku.

mini dyktafon w zawieszce

Cechy:

Rozpocznij nagrywanie jednym dotknięciem
Dyktafon
Funkcja automatycznego nagrywania w przypadku wykrycia dźwięku
Dioda LED do wykrywania fałszywych pieniędzy
Pamięć flash USB z pamięcią wewnętrzną 8 GB

Specyfikacja:

Czarny kolor
Format nagrywania dźwięku: WAV
Funkcje: nagrywanie dźwięku jednym dotknięciem, automatyczne nagrywanie dźwięku
Pamięć wewnętrzna: 8 GB
Zasilanie: wbudowany akumulator litowy wielokrotnego ładowania o pojemności 160mAh
Czas nagrywania (pojemność pamięci): do 30 godzin
Czas nagrywania (żywotność baterii): do 10 godzin
Jakość: 192 KBPS
Wymiary: 60x32x9mm
Waga: 13g

Zawartość Paczki:

1x dyktafon cyfrowy
1x koronki
1x kabel USB
1x instrukcja

Komentarze

Inne produkty