DOD LS360W - Kamera na deskę rozdzielczą z opcjonalnym GPS

Kod produktu: 55-018 Mam pytanie
Producent DOD
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 687,50 zł
Cena z VAT 825,00 zł
- +

Opis produktu DOD LS360W - Kamera na deskę rozdzielczą z opcjonalnym GPS

DOD LS360W - Kamera na deskę rozdzielczą z opcjonalnym GPS. Możesz kupić online w naszym e-sklepie. Nowsza wersja starego modelu DOD LS330W. Matryca o niezwykle wysokiej czułości w połączeniu z dużą przysłoną F/1,6. , zaawansowane przetwarzanie wideo WDR i redukcja szumów 3D plasują model LS360W w światowej klasie kamer i zapewnia niewiarygodną wydajność przy słabym oświetleniu. Uwolnij się od wszystkich obaw związanych z okropnymi filmami nagranymi w warunkach słabej widoczności bez świateł ulicznych. DOD LS360W jest jeszcze lepszy niż poprzedni model DOD LS330W dzięki ulepszonym komponentom. Dostosowane do Twoich potrzeb -   wyposaż LS360W w opcjonalny GPS, jeśli potrzebujesz dodać śledzenie prędkości i lokalizacji. Jeśli nie, pomiń to. 5- krotnie szybszy procesor GPS, najszybsza technologia GPS w samochodowym rejestratorze DVR zapewniająca dokładne śledzenie.

DOD LS360W jest wyposażony w pierwszy czujnik Sony zaprojektowany specjalnie dla rejestratorów samochodowych, który podwaja światłoczułość do ISO 3200 . Doskonała matryca ma o 20% większy rozmiar obrazu i o 60% większy rozmiar piksela niż kiedykolwiek wcześniej, co umożliwia aparatowi bardziej efektywne przechwytywanie światła nawet w ciemności. Niezwykle czuły czujnik w połączeniu z dużą przysłoną F/1,6, zaawansowaną technologią WDR i redukcją szumów 3D plasuje LS360W w światowej klasy kamerach i zapewnia niewiarygodną wydajność przy słabym oświetleniu.

Największa czułość ISO w historii — im wyższa wartość ISO ma aparat, tym lepsza będzie jego czułość. Najnowszy czujnik oferuje szeroki zakres czułości aż do ISO3200 , najwyższej czułości stosowanej w rejestratorach samochodowych, znacznie poprawia zdolność przechwytywania światła nawet przy słabym oświetleniu . Teraz, dzięki niezwykłej światłoczułości, nie ma obaw o okropnie ciemne filmy nagrane na drogach bez oświetlenia ulicznego.

Porównanie jakości wideo

Porównaj dwa poniższe zrzuty ekranu starszego LS330W z nowszym LS360W. Zamontowane obok siebie i filmujące tę samą scenę niezmienione zdjęcia podkreślają poprawę przejrzystości LS360W.

Opcjonalny, zewnętrzny GPS



LS330W_Zewnętrzny_GPSDOD_LS330W_External_GPS_2

Nie masz pewności co do GPS? Oszczędzać pieniądze? Potrzebujesz lepszego odbioru

Opcjonalny, zewnętrzny GPS pozwala wybrać to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Moduł GPS ma lepszy odbiór niż LS430W, więc jeśli mieszkasz w środowisku miejskim lub na obszarach silnie zalesionych, sygnał może być rzadziej zacinany.

Ustawia Twoją pozycję i prędkość

Może nagrać Twoją pozycję i prędkość oraz nanieść je na wideo. Potencjalna obrona mandatów drogowych, zapewnia odpowiedzialność pracowników i pracodawców.

Automatycznie synchronizuje czas i datę zsynchronizowane z zegarem atomowym

Automatycznie synchronizuje czas i datę z zegarem atomowym dla Twojej strefy czasowej.

Prędkość odpytywania 5 Hz

Aktualizuje prędkość 5 razy na sekundę. Lepsza dokładność rejestrowania GPS. Wystarczająco szybki, aby można go było używać na torze.

Dwa uchwyty na przednią szybę dla wygody

Suction_Mount_LS_Series_SideTape_Mount_LS_Series_Side

Przyssawka

Zapewnia łatwy demontaż i montaż kamery. Bezpieczna w warunkach zimowych i letnich.

Montaż na taśmie

Mniejszy, mniej zauważalny montaż. Klej do szyb samochodowych 3M jest bardzo bezpieczny, redukuje wibracje i usuwa się bez pozostawiania śladów.

Korzyści i innowacyjne funkcje kamery DOD LS460W:


Większy czujnik ls460w


Doskonały czujnik ma o 20% większy rozmiar obrazu i o 60% większy rozmiar piksela niż kiedykolwiek wcześniej, co oznacza, że jest w stanie zebrać i wytworzyć o 60% więcej światła, aby zapewnić najlepsze wyniki przy doskonałej wydajności przy słabym oświetleniu i dokładnych kolorach. Duży czujnik i duży piksel tworzą wspaniały obraz z wyjątkowymi szczegółami, żywymi kolorami i ostrością jak brzytwa.

technologia dod wdr

WDR to zaawansowana technologia obrazu zaprojektowana do nagrywania wyraźnych filmów nawet przy wysokim kontraście, silnym podświetleniu, odblaskach i odbiciach światła przy użyciu różnych poziomów ekspozycji, aby zapewnić wyraźny obraz, zarówno w jasnych, jak i ciemnych obszarach. Dzięki zaawansowanej technologii WDR sprawia, że nocne ujęcia są jaśniejsze i zmniejszają silne naświetlenie, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.
Czułość ISO LS360W obsługuje teraz do ISO3200 . Rozszerzony zasięg zwiększa wyrazistość szybko poruszających się obiektów w nocy. Kamera może teraz uchwycić jeszcze więcej szczegółów w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.
Dod kamera samochodowa z sześcioma obiektywami Sześcioelementowy obiektyw aparatu skuteczniej wychwytuje światło. Dzięki precyzyjnemu zaprojektowaniu ścieżki światła, czuły obiektyw jest w stanie uzyskać ostrzejszy i krystalicznie czysty obraz.
Panoramiczny kąt ls460w Obraz panoramiczny do 140° Ultraszerokokątny. Całkowicie nowy obiektyw optyczny rejestruje obrazy z ultraszerokim kątem widzenia, do 140 stopni, bez żadnych zniekształceń, dzięki czemu jest w stanie uchwycić wszystko, co znajduje się przed Twoim samochodem.
kamera samochodowa o pełnej rozdzielczości HD Przetwornik Full HD CMOS zapewnia najczystsze szczegóły i wyrazistość w rozdzielczości HD 1080p wideo, aby zapewnić najlepsze wyniki przy doskonałej wydajności przy słabym oświetleniu i dokładnych kolorach.
automatyczna kalibracja czasu dvr Automatyczna kalibracja czasu. Niezależnie od ustawień czasu. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS o prędkości 5X , dokładny czas lokalny jest kalibrowany i automatycznie zapisywany w rejestratorze samochodowym LS460W.
samochód dvr kompas hud Wyświetlacz prędkości HUD i kompasu. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS o prędkości 5X , elektroniczny kompas czasu rzeczywistego jest wyświetlany na ekranie i jest w stanie wskazać kierunek, w którym się wybierasz. Co więcej, 5- krotnie szybsza aktualizacja zapewnia dokładne śledzenie prędkości samochodu.
Ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości dvr Inteligentne ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS o prędkości 5X, gdy prędkość samochodu przekroczy ustawiony limit prędkości, wyświetlany jest sygnał ostrzegawczy dla kierowców, aby zmniejszyć prędkość jazdy.
procesor ls460w Układ procesora o 2X prędkości. Wbudowany nowy przetworzony chip zwiększa wydajność filmów do 2 razy szybciej w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku. Zapewnia lepsze nagrywanie wideo i wysokowydajne przetwarzanie wideo.


Nagrywanie poklatkowe dla bezpieczeństwa służy do przechwytywania obrazu ze znacznie niższą liczbą klatek na sekundę niż była używana do oglądania sekwencji. Tę funkcję można włączyć podczas parkowania, co czyni LS460W gadżetem bezpieczeństwa.
Upływ czasu

Specyfikacja produktu:

Rozdzielczość wideo: 1920x1080@30fps 1280x720@30fps 1280X720@60fps 848x480@30fps 640x480@30fps
Czujnik: czujnik SONY Exmor CMOS
Obiektyw szerokokątny: 140 °
Przysłona: f/1,6
Wyświetlacz: 2,7” 16:9 TFT LCD
Format wideo: MOV

Wyjście wideo:

HDMI: zgodność z CTS1.2, obsługa
Tryb wyjścia 1080p/720p/WVGA/VGA
Kompozyt: NTSC/PAL
Rozdzielczość obrazu: 1,3 M, VGA, 2 M, 3 M, 5 M, 8 M, 10 M, 12 M

Nośniki zapisu:

Karta Micro SDHC (do 32 GB)
Audio: wyposażony w mikrofon i głośnik (mono)
Przycisk migawki: migawka elektroniczna
Czas otwarcia migawki: 1/2 - 1/1000 sekundy
Balans bieli: automatyczny/światło dzienne/pochmurno/wolfram/fluorescencyjny
Port połączenia: USB 2.0/HDMI/TV
Bateria: Akumulator litowo-jonowy 3,7 V 240 mAh;
USB: szybkie USB 2.0
Wejście zasilania: 5 V 1 A
Rozmiar: 118 (dł.) x 47,5 (szer.) x 40,3 (wys.) mm
(4,7 cala (dł.) x1,9 cala (szer.) x 1,6 cala (wys.))
Waga: 81g (0.18lbs)
Temperatura: -25°C ~ 70°C (-13°F ~158°F)

Cechy produktu:

Automatyczny wyzwalacz G-sensor do ochrony plików
Numer tablicy rejestracyjnej, wprowadzenie nazwy użytkownika
Ochrona hasła
Detekcja ruchu
Klawisz skrótu do wyciszania
Funkcja blokowania plików SOS
Wyjście HDMI

Dołączone akcesoria:

1x wideorejestrator samochodowy DOD LS360W
1x ładowarka samochodowa
1x wspornik
1x przyssawka
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty