Data Blocker Pro - Ochrona telefonu komórkowego podczas ładowania USB

Kod produktu: 09-109 Mam pytanie
nowy Data Blocker Pro - Ochrona telefonu komórkowego podczas ładowania USB
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 83,35 zł
Cena z VAT 100,00 zł
- +

Opis produktu Data Blocker Pro - Ochrona telefonu komórkowego podczas ładowania USB

Data Blocker Pro - Ochrona telefonu komórkowego (smartfona) podczas ładowania USB. Zapobieganie smartfonowi podczas podróży, podczas ładowania w miejscach publicznych urządzenie blokuje wysyłanie i odbieranie danych do telefonu, dozwolone jest tylko ładowanie. Małe, ale skuteczne urządzenie zagwarantuje, że podczas publicznego ładowania telefonu nikt nie dostanie Twoich danych, danych osobowych i poufnych danych osobowych .

Jak to działa? Po prostu podłącz kabel ładujący USB z telefonu do Data Blocker Pro i normalnie podłącz go do wyjścia USB . Jakiekolwiek wysyłanie i odbieranie danych zostanie zablokowane, dozwolone będzie jedynie pobieranie energii przez port USB. Idealna ochrona telefonu podczas podróży, podczas ładowania w miejscach publicznych, takich jak restauracje, dworce, lotniska, hotele, biblioteki lub publiczne punkty ładowania.

Ochrona Twojego telefonu komórkowego - przed nieautoryzowanym przesyłaniem Twoich danych (do ładowania USB z publicznych lub innych źródeł)

Ochrona mobilnego smartfona podczas ładowania USB - Data Blocker Pro

Ochrona smartfona podczas podróży, ładowanie w miejscach publicznych takich jak restauracje, dworce, lotniska, hotele, biblioteki

data blocker pro - blokowanie niewłaściwego wykorzystania danych

stacje ładowania smartfonów i telefonów komórkowych

Zawartość Paczki:

1x bloker danych Pro

Komentarze

Inne produkty