Cyfrowy budzik z kamerą WiFi i noktowizorem IR LED

Kod produktu: 10-169 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 625,00 zł
Cena z VAT 750,00 zł
- +

Opis produktu Cyfrowy budzik z kamerą WiFi i noktowizorem IR LED

Budzik z kamerą FULL HD z diodą IR + WiFi + P2P. Jest to bardzo stylowy budzik z szeregiem dodatkowych funkcji, takich jak stacja pogodowa. Uzupełnieniem jest detekcja ruchu oraz czujniki do wykrywania temperatury i wilgotności w przestrzeni. Dzięki eleganckiemu wzornictwu w błyszczącym czarnym kolorze wpasuje się w każde wnętrze i nikt nie zauważy, że jest to ukryta kamera w urządzeniu. Wysokiej jakości wyświetlacz zapewnia bezproblemową czytelność dostarczanych danych, nawet przy intensywnym świetle dziennym.

Cyfrowy budzik oprócz aktualnego czasu informuje również o temperaturze i wilgotności

alarm cyfrowy z kamerą HD
Wbudowana ukryta kamera rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD 1920x1080 z dźwiękiem , co wystarcza na wysokiej jakości szczegółowe nagrania. Dzięki noktowizorowi IR LED do 6 metrów będziesz miał dobry obraz nawet w nocy. Cyfrowy alarm obsługuje Wi-Fi i jest bezprzewodowy, co pozwala umieścić urządzenie bezpośrednio w dowolnym miejscu wnętrza, a następnie sterować wszystkimi ukrytymi funkcjami kamery za pomocą ogólnodostępnej aplikacji na smartfona „TinyCam” (iOS, Android), dzięki której można oglądać prawdziwe -czas zdjęć i zmiany ustawień aparatu. Budzik z kamerą można podłączyć do domowego routera przez WiFi lub P2P, co pozwala na oglądanie obrazu w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu komórkowego.

kamera w alarmie z noktowizorem IR LED
Alarm cyfrowy zawiera również funkcję wykrywania ruchu, która rozpoczyna nagrywanie podczas rejestrowania ruchu w przestrzeni. Świetna funkcja, dzięki której nie przegapisz żadnego ważnego ujęcia, ponieważ rejestruje tylko obrazy podczas aktywności. Przechwycone nagrania przechodzą przez kompresję H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie są zapisywane na karcie micro SD obsługującej do 128 GB . Urządzenie wyposażone jest we wbudowaną baterię 300 mAh , która zapewnia 2 godziny ciągłego nagrywania przy pełnym naładowaniu, a także istnieje możliwość podłączenia urządzenia do konwencjonalnej sieci, dzięki czemu ukryta kamera i stacja meteorologiczna mogą pracować w trybie ciągłym. Znajduje zastosowanie w każdym domu jako w pełni funkcjonalny cyfrowy budzik, który informuje o godzinie i temperaturze powietrza w pomieszczeniu. Niewątpliwie najważniejszą i najbardziej użyteczną funkcją jest nieobserwowane śledzenie otoczenia.

kamera szpiegowska w alarmie z detekcją ruchu

Cechy:

Kamera szpiegowska w cyfrowym budziku
Transmisja wideo w czasie rzeczywistym WiFi
Zasilanie stałe z sieci
Funkcja wykrywania ruchu
Nocna wizja LED IR do 6 metrów

Dane techniczne:

Przetwornik obrazu: HD 1920x1080p
Obiektyw: CMOS
Współczynnik klatek: 25 kl/s
Formaty kompresji: H.264
Kąt widzenia: 120 °
Zasięg widzenia w nocy: 6 metrów
Karta pamięci: karta Micro SD/TF do max. 128 GB
Bateria: bateria litowa 300 mAh;
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b/g/n, P2P
Czas pracy (dzień): około 8 godzin
Czas pracy (noc): około 3 godzin
Czas ładowania: 3-4 godziny
Zasilanie: DC-5V/2A
Wymiary: (szerokość) 109 x (wysokość) 46 mm x (głębokość) 39 mm
Waga: 150g

Zawartość Paczki:

1x Cyfrowy budzik z kamerą HD
1x kabel USB
1x zasilacz
1x USB z instrukcją
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty