Błąd - bezprzewodowy podsłuch zdalny do 500m

Kod produktu: 09-043 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 375,00 zł
Cena z VAT 450,00 zł
- +

Opis produktu Błąd - bezprzewodowy podsłuch zdalny do 500m

Pluskwa - podsłuch bezprzewodowy do 500m. Zastosowanie urządzenia jest naprawdę wszechstronne, niezależnie od tego, czy jest to rozmowa między ludźmi, czy monitorowanie miejsc pracy, czy innych urządzeń sygnalizacyjnych w pomieszczeniu.

Podsłuch do nagrywania rozmów w promieniu 500 m. Proste, ale skuteczne bezprzewodowe urządzenie szpiegowskie do przechwytywania rozmów lub innych dźwięków otoczenia. Jest to urządzenie bezprzewodowe, za pomocą którego można słuchać dźwięków na odległość do 500m. W przypadku domów lub innych budynków efektywna odległość przechwytywania wynosi 300m.

Obsługa urządzenia jest absolutnie łatwa dla każdego. Wystarczy umieścić nadajnik z podłączoną baterią w wybranym miejscu, włączyć urządzenie odbiorcze z podłączonymi słuchawkami i już można słuchać tego, co dzieje się wokół nadajnika. Jakość odbieranego dźwięku można po prostu zwiększyć dostrajając kanał w odbiorniku. Sygnał przechwytywania można również wzmocnić, obracając antenę na urządzeniu nadawczym. Sygnał nasłuchiwania można również wzmocnić przez odpowiednie obrócenie anteny na urządzeniu nadawczym.

błąd - podsłuchiwanie rozmów

Zastosowanie urządzenia jest naprawdę wszechstronne. Dzięki wysokiej jakości mikrofonowi, zintegrowanemu urządzeniu nadawczemu, będziesz mógł odbierać wysokiej jakości dźwięk, niezależnie od tego, czy jest to rozmowa między ludźmi, monitoring miejsc pracy czy inne urządzenia sygnalizacyjne w pomieszczeniu.

Specyfikacja produktu:

Wymiary odbiornika: 78,8 mm × 50 mm × 16,5 mm
Waga odbiornika: 53 g (z baterią)
Napięcie robocze: 3,7V
Prąd roboczy: 20-30 mA
Wymiary nadajnika (mikrofonu) 27 mm x 19,5 mm x 15 mm
Waga nadajnika: 10 g (bez baterii)
Napięcie nadajnika: 9 V
Prąd nadajnika: 15-40 mA


Akcesoria:

1x Podsłuch - odbiornik
1x Podsłuch - nadajnik
1x bateria litowa 3,7 V
1x bateria 9 V
1x Słuchawki (gniazdo 3,5 mm)
1x kabel ładujący USB
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty