Bezprzewodowa słuchawka szpiegowska + wzmacniacz 5W w kształcie karty kredytowej

Kod produktu: 09-041 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 708,35 zł
Cena z VAT 850,00 zł
- +

Opis produktu Bezprzewodowa słuchawka szpiegowska + wzmacniacz 5W w kształcie karty kredytowej

Bezprzewodowa słuchawka szpiegowska + wzmacniacz 5W w kształcie karty kredytowej. Ten niewidoczny zestaw szpiegowskich słuchawek i wzmacniacza jest bardzo wygodny i dyskretny. Niewidoczne słuchawki douszne - nano mini słuchawka szpiegowska + wzmacniacz 5W do celów bezpieczeństwa i studentów (egzaminy) to idealny mikrosłuchawki dla Ciebie. Słuchawka szpiegowska z bezprzewodowym wzmacniaczem bluetooth 5W (w formie karty kredytowej), do której można włożyć mobilną kartę SIM. Po prostu umieść kartę kredytową w kieszeni koszuli lub ubrania. Aktywacja urządzenia jest bardzo prosta. Wystarczy włożyć kartę SIM do pudełka w kształcie karty kredytowej bluetooth i włączyć urządzenie. Skrzynka kontrolna w kształcie karty kredytowej nie zawiera żadnych innych kabli, ponieważ wszystko jest wbudowane (mikrofon i wzmacniacz).

Każdy zna sytuację w Twoim życiu, kiedy doceniłbyś, że ktoś mógłby Ci doradzić lub pomóc w trudnych sytuacjach i nikt o tym nie wiedział. Jest przeznaczony dla studentów podczas testów, egzaminów, handlowców podczas spotkań biznesowych oraz w innych sytuacjach. Ulepszona słuchawka szpiegowska to rewolucyjne urządzenie, które pozwala połączyć się z kimś zdalnie za pomocą telefonu komórkowego, ale nikt o tym nie wie.

słuchawka szpiegowska + karta kredytowa bluetooth

Dla dobrego sygnału ze słuchawkami i dobrego transferu audio do wbudowanego mikrofonu musi być urządzenie sterujące jak najbliżej mini słuchawek i ust. Najlepiej schować go do kieszeni koszuli, kamizelki lub marynarki. Włóż mini słuchawkę do ucha i za pomocą wydajnego wzmacniacza o mocy 5W sygnał przesyłany jest bezprzewodowo do odbiornika, gdzie sygnał zamieniany jest na głos. Do komunikacji służy czuły mikrofon wbudowany w urządzenie. Po wywołaniu na karcie SIM urządzenie automatycznie odbiera połączenie i możesz rozpocząć komunikację.

Zalecamy klientom, aby nie kupowali tanich imitacji słabej jakości słuchawek szpiegowskich przez niezweryfikowanych sprzedawców.

Gwarancja na słuchawkę szpiegowską - 24 miesiące. Fachowe doradztwo i serwis.

Słuchawki szpiegowskie mają kształt dopasowany do błony bębenkowej - aby nie rzucały się w oczy. Wykonany jest z nietoksycznego materiału. Słuchawka szpiegowska na sprzedaż w doskonałej cenie, którą możesz kupić online w naszym e-sklepie. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź to, czego szukasz.

korzystanie z niewidzialnej słuchawki szpiegowskiej;

Najnowszy ulepszony model popularnej słuchawki szpiegowskiej. W porównaniu z poprzednim modelem ma ulepszony anatomiczny kształt, aby móc całkowicie uszczelnić ucho przed przedostawaniem się dźwięku do otoczenia. Słuchawka składa się z najnowszego czułego odbiornika (cewki), stabilnego mikrogłośnika o bardzo jasnym i czystym dźwięku ze zminimalizowanymi szumami. Słuchawka zasilana jest jedną miniaturową baterią guzikową. Słuchawkę można łatwo włożyć do kanału słuchowego. Na słuchawce zamocowany jest przezroczysty haczyk, za pomocą którego można wyjąć słuchawkę z ucha. Dla jeszcze łatwiejszej obsługi słuchawki oferujemy w naszym sklepie internetowym pęsety magnetyczne. W zestawie bateria o żywotności do 7 godzin.

bezprzewodowy szpieg w słuchawce

Cechy:

Profesjonalny design, doskonała jakość dźwięku
Ergonomiczna konstrukcja, wygodna obsługa
Żywotność baterii do 7 godzin
Połączenie Bluetooth z urządzeniem mobilnym.
Prosta obsługa i odbieranie połączeń.
Obsługa zestawu głośnomówiącego do komunikacji dwukierunkowej.

Dane techniczne:

Pasmo przenoszenia: 180Hz-5600Hz
Współczynnik zniekształceń <2%
Wyjście: 115 dB
Optymalna wartość: 40 db
Czułość: <100 dB
Prąd roboczy: 0,65 mA
Hałas: 20 dB
Wzmacniacz: 5W
Czas rozmów na jednym ładowaniu: 12 godzin
Temperatura pracy: -10°C - 60°C
Typ baterii: SR416SW 337
Żywotność baterii: do 7h
Wymiary / waga: 13x6mm / 0,5g
Rozmiar / waga opakowania: 52x42x14mm / 0,8 g


Pakiet zawiera:

1x niewidzialna słuchawka szpiegowska
1x Skrzynka kontrolna (w formie karty kredytowej) ze zintegrowanym wzmacniaczem i mikrofonem na karcie SIM
1x kabel USB
1x bateria
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty